Top Baneris

Rumšiškėse vyks tinkavimo ir dažymo natūraliomis medžiagomis mokymai

2017 spalio 11 d.
tinkavimo ir dažymo
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Besidomintieji natūraliomis tinkavimo ir dažymo medžiagomis spalio 25–28 dienomis kviečiami dalyvauti tinkavimo ir dažymo natūraliomis medžiagomis mokymuose. Keturias dienas truksiančių mokymų metu dalyviai sužinos apie natūralaus tinko ir dažų privalumus, skirtingas jų rūšis, jiems gaminti naudojamas žaliavas, taikymo skirtingiems paviršiams ypatumus, gamybos ir naudojimo technologijas, įgys praktiškai pritaikomų žinių ir gebėjimų.

Mokymus ves ilgametę patirtį šioje srityje turintis technologas, lektorius Saulius Jackevičius, taip pat kiti kviestiniai lektoriai iš Lietuvos ir Norvegijos.

Renginys vyks Lietuvos liaudies buities muziejuje. Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai vyks muziejaus centre (miestelyje) esančiame Tabariškių pastate. Apgyvendinimas ir maitinimas renginio dalyviams bus taip pat suteikiamas muziejaus teritorijoje. Dalyvavimas nemokamas.

Vietų skaičius ribojamas, kad būtų užtikrintos dalyvių galimybės aktyviai dalyvauti praktinėse užduotyse. Esant dideliam interesantų skaičiui, prioriotetas bus skiriamas atsižvelgus į registracijos formoje nurodytą motyvaciją, t. y. tiems dalyviams, kurie numato įgytas žinias realiai pritaikyti praktikoje.

Registracija vykdoma iki spalio 20 dienos (imtinai).

Registracijos forma

Preliminari programa.

Mokymai finansuojami Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino ir Lietuvos valstybės lėšomis pagal Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programą „Kultūros ir gamtos paveldo išsaugojimas ir atgaivinimas“, kurią administruoja Kultūros ministerija.

Kilus klausimams galima kreiptis į renginio organizatorę Dalia Stabrauskaitę, dalia.stabrauskaite@lrkm.lt, +37067435216


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video