Top Baneris

ROCKWOOL internetinis seminaras. Statybų ir architektūros ateitis – tvarios konstrukcijos

2022 balandžio 1 d.
Tvari statyba seminaras
Pasidalykite straipsniu

„Žalios“ medžiagos vis labiau užsitikrina savo vietą rinkoje ir tampa net prioritetinėmis, siekiant išpildyti tvarios statybos principus, kurie kuria ekologiškesnę aplinką miestuose ir už jų ribų.

Medinė statyba sulaukia atskiro dėmesio ir šiemet pretenduoja būti vienu karščiausių statybos ir architektūros sektoriaus temų, todėl savo organizuojamame seminare kalbėsime būtent apie medinių konstrukcijų sinergiją su akmens vata.

„Stengiamės eiti koja kojon su aktualijomis, todėl esant medinės statybos temos suaktyvėjimui Lietuvoje kalbėsime apie akmens vatos suderinamumą medinėje statyboje ir pateiksime konkrečius atvejus ir analizes“ – teigia bendrovės UAB „ROCKWOOL“ techninis vadovas Andrius Buska.

Seminaras skirtas statybos ir architektūros profesionalams, tačiau tinkamas ir privatiems investuotojams, kurie domisi medine statyba ir galbūt netolimoje ateityje planuoja tokį projektą patys.

Apie aktyvėjančią medinę statybą Lietuvoje daugiau informacijos savo pranešimu suteiks ir Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos atstovas. Tad išgirsite ne tik komercinius pranešimus iš medžiagų gamintojų, bet ir sužinosite daugiau apie statybos ir architektūros aplinką ir naujienas šalyje.

Kviečiame registruotis į internetinį seminarą, kuris vyks 2022 metų balandžio 14 dieną, 10:00 valandą. Sekite registracijos nuorodą ir pasimatysime netrukus.

Webinarium dla profesjonalistow 500x500 px.j pg


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video