Top Baneris

„Realco“ pradeda projekto „Vileišio 27“ Antakalnyje statybas ir pardavimus

2022 spalio 6 d.
Vileisio27 Realco 1
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ pradeda naujo gyvenamojo projekto Antakalnyje statybas ir pardavimus. Nedidelis aukštesnės klasės projektas „Vileišio 27“ iškils ant Neries upės kranto. Planuojama, kad statybos truks apie pusantrų metų. Į projektą „Realco“ investuos 12 mln. eurų.

„Projektu tikime ne tik mes, bet ir išoriniai partneriai – su Šiaulių banku pasirašėme kredito sutartį dėl finansavimo, tad užtikrintai pradedame „Vileišio 27“ statybas ir pardavimus. Pasklidus žiniai apie planuojamą naują projektą, šis sulaukė nemažo susidomėjimo, kas rodo, kad sostinėje trūksta aukštesnės klasės segmento būstų. Nors NT rinka šiuo metu sulėtėjusi, tikime, kad daugiau aktyvumo matysime jau ateinančią vasarą. Tuomet pirkėjams galėsime pasiūlyti gerokai statybose įsibėgėjusį projektą“, – komentuoja „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.

Vieno kvadratinio metro kaina projekte – nuo 3400 eurų.Beveik pusės hektaro ploto sklype suprojektuotame name bus įrengti 66 vieno-keturių kambarių butai, kurių plotas – 33–90 kv. metrų. Projekte numatyta ir 72 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, dviračių saugyklos bei sandėliukai, uždaras kiemas

.„Dar vasarą, kuomet buvo pradėta kalbėti apie NT rinkos lėtėjimą, vertindami projektą neabejojome jo sėkme. Tokie projektai, įsikuriantys mieste, tačiau kartu suteikiantys gamtos artumą, visuomet traukia pirkėjų dėmesį“, – sako Kęstutis Grinius, Šiaulių banko Vilniaus regiono ir filialo verslo klientų direktorius.

„Vileišio 27“ – ypatingas dėl unikalios vietos mieste. Viename seniausių ir žaliausių sostinės mikrorajonų kuriamas projektas leis mėgautis gamtos ramybe bei upės tėkme ir kartu naudotis šalia esančia išvystyta miesto infrastruktūra. Be to, tai vienas iš vos keleto naujos statybos daugiabučių Antakalnyje.„Antakalnis išskirtinis tuo, kad yra vienas patraukliausių mikrorajonų mieste, tačiau būsto pasirinkimas jame menkas. „Vileišio 27“ iškils pačiame Antakalnio centre, šalia Neries, kuri matysis pro langus daliai namo gyventojų. Vos išėjus pro duris, bus galima naudotis upės pakrante nusidriekusiais pėsčiųjų ir dviračių takais. Aplink gausu švietimo įstaigų, paslaugų ir prekybos vietos“, – vardija J. Dovidonis

 

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video