Top Baneris

Projektų atranka leidiniui „Klaipėdos architektūra 2018“

2019 kovo 6 d.
„Klaipėdos architektūra 2018“
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos architektų sąjunga kviečia teikti medžiagą architektūros ir urbanistikos darbų leidiniui „Klaipėdos architektūra 2018“.

18 metų kasmet leidžiamas periodinis leidinys „Klaipėdos architektūra“ jau tapo vienu reikšmingiausių miesto ir regiono architektūrą pristatančių leidinių šalyje. Jis gerai žinomas tiek profesionaliai architektų bendruomenei, tiek ir jauniesiems specialistams bei studentams.

Tai vienintelis leidinys Lietuvoje, skirtas konkretaus miesto ir regiono architektūros metinei apžvalgai. Apibendrinantis ir pristatantis per pastaruosius metus sukurtus Klaipėdos architektų darbus leidinys „Klaipėdos architektūra“ leidžia kritiškai įvertinti kūrybos kokybę, jos tendencijas regione, žvelgiant per Lietuvos ir pasaulio architektūros ieškojimų prizmę.

Projektų atrankos sąlygos:

• Projektų pateikimo data 2019 m. gegužės 3 d.

• Teikiant medžiagą būtina aiškiai nurodyti leidinio rubriką (projektas, realizacija, konkursas ar kt.) Teikiant keletą projektų, tikslinė leidinio rubrika nurodoma prie kiekvieno iš jų.

• Tekstinė medžiaga (projekto duomenys ir aprašymas) pateikiami šioje anketoje.

• Grafinė medžiaga gali būti teikiama el. būdu (atsiunčiant failus el. paštu arba pateikiant nuorodą į virtualią prieigą prie debesyje patalpintų failų) arba perduodama skaitmeninėje laikmenoje (CD, USB). Grafinė medžiaga turi būti aiškiai įvadinta (atskiram darbui – atskiras katalogas), visi pateikiami failai turi turėti trumpus ir konkrečius pavadinimus (be lietuviškų raidžių).

• Leidiniui teikiami projektai turi būti sukurti ir (arba) realizuoti 2018 m.

• Atrenkant projektus pirmenybė teikiama Klaipėdos mieste projektuotiems ir/ar realizuotiems objektams, taip pat nacionaliniais ir tarptautiniais apdovanojimais įvertintiems Klaipėdos architektų sukurtiems darbams, projektuotiems ir (arba) realizuotiems kitose Lietuvos vietovėse ir/ar užsienyje.

• Leidinio sudarytojas (kuratorius), siekdamas leidinio turinio aktualumo ir kokybės, pasilieka teisę atrinkti pateiktą medžiagą, paprašyti atlikti teikiamos medžiagos pataisymus ir papildymus.

• Leidinio sudarytojas (kuratorius) pasilieka teisę neįtraukti į leidinį projektų, jei šie yra prastos kokybės ir (arba) netinkamos apimties.

Teikiamos medžiagos aprašas.

Leidinio redakcinė komisija: Vaidotas Dapkevičius, Gerda Antanaitytė, Mantė Černiūtė – Amšiejienė, Aurimas Baužys.

Kontaktinis asmuo – leidinio sudarytojas architektas Vaidotas Dapkevičius (tel. +370 686 23601, el. p. vaidotas.dapkevicius@architektas.org).

Lietuvos architektų sąjungos inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video