Top Baneris

Proga prisidėti prie NT technologijų kūrimo

2018 sausio 22 d.
„PropTech“
Pasidalykite straipsniu

„PropTech Baltic“ bendruomenė, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) ir „Vilnius Tech Park“ kviečia sudalyvauti pirmajame „PropTech“ Hakatone Lietuvoje. Per dvi dienas (48 valandas!) bus suteikta galimybė išnagrinėti nekilnojamojo turto technologijų („proptech“) reiškinį.

Manoma, jog „propTech“ bus viena greičiausiai besiplečiančių sričių per artimiausius kelerius metus.

Du didžiausi startuoliai pasaulyje – „AirBnb“ and „WeWork“ – darbuojasi „PropTech“ srityje. Šis hakatonas – galimybė įsitraukti ir prisidėti prie naujų sprendimų nekilnojamojo turto srityje atradimo.

„Kartu mes kursime naujus verslo modelius, paslaugas ir /arba produktus, kuriuos naudosite jūs patys arba su partneriais“, – žada organizatoriai.

Dalyviai galės gauti:

• mentorių iš nekilnojamojo turto plėtros įmonių (tokių kaip „Technopolis“, „Urban Inventors“, EIKA ir „JUNG Vilnius“), kurie konsultuos NT, rinkodaros, verslo plėtros ir kitais klausimais, pagalbą;

• sąrašą probleminių klausimų, su kuriais susiduria nekilnojamojo turto rinkos atstovai, ir į kuriuos reikėtų atsakyti (į geriausias idėjas jie yra pasiruošę investuoti!);

• greitą bevielį ryšį (wi-fi), užkandžių, gaiviųjų gėrimų ir kitų reikalingų smulkmenų.

Laimėjusi komanda ne tik gaus 1000 eurų prizą, bet gali sulaukti kvietimo toliau plėtoti savo idėją „Vilnius Tech Park“ bei bendradarbiauti su LNTPA, jei idėja, produktas ar paslauga bus potencialiai patraukli rinkoje.

Pasinaudok galimybe susitikti su kitais kūrėjais ir nepraleisk savo šanso sukurti kai ką, kas nepakartojama.

Registruokis dabar

Registracijos pabaiga: 2018 sausio 22 d.

LNTPA inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video