Top Baneris

Pradedama registracija į parodą-konkursą KTU „Technorama 2017“

2016 lapkričio 24 d.
KTU nuotr.
KTU nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„Technorama“ – jau šešioliktus metus vykstantis ir tarptautiškumą skatinantis jaunųjų mokslininkų darbų paroda-konkursas. Kitąmet balandžio 27 dieną Kauno technologijos universiteto (KTU) išradėjai, mokslo aistruoliai ir verslo atstovai tradiciškai kviečiami susiburti inovacijų ir išradimų šventėje, kuri vyks KTU „Santakos“ slėnyje.

Jau prasidėjo ir dalyvių registracija. Registruoti galima tuos darbus, kurie jau yra sukurti arba turi aiškią viziją. „Jeigu turite idėją, bet nežinote, ar pavyks jos prototipą pagaminti iki renginio pradžios – ne bėda. Svarbiausia noras dalyvauti ir gebėjimas pateikti bent minimalius idėjos vizualus, tokius kaip brėžiniai, nuotraukos ir panašiai“, – paaiškino KTU „Startup Space“ vadovas Donatas Smailys.

Jo teigimu, praėjusių metų „Technoramos“ laimėtojai norėjo atšaukti registraciją dėl ilgos išradimo gamybos, galvodami, kad nespės pristatyti apčiuopiamo rezultato iki renginio, tačiau, paraginti organizatorių, nusprendė dalyvauti ir laimėjo pirmąją vietą.

Parodos išradimai bus skirstomi į šias mokslo sritis: cheminės technologijos, ekonomikos, socialinių ir humanitarinių mokslų, dizaino, mechanikos, statybos ir architektūros, gamtos mokslų ir matematikos, informacinių technologijų, elektros, elektronikos ir energetikos, sveikatos mokslų bei tarpdisciplininius darbus.

KTU parodos-konkurso „Technorama 2017“ prizinis fondas – vienas didžiausių per visą renginio istoriją ir siekia net 5 000 eurų.

Registracijos forma.

Dėl papildomų klausimų galima kreiptis į renginio organizatorius: Tomą Proscevičių, el. p. tomas.proscevicius@ktu.lt ir Gintarę Ambrozaitytę, el. p. gintare.ambrozaityte@ktu.lt.

KTU inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video