Top Baneris

Plokštės „PAROC Linio 10“ įvertintos „Lietuvos metų gaminio“ aukso medaliu

2015 sausio 21 d.
Pasidalykite straipsniu

„PAROC Linio 10“ yra nedegios, apkrovą laikančios, ypač efektyvios šilumos izoliacijos plokštės iš akmens vatos, skirtos modernizuojamų ir naujai statomų pastatų sienoms termoizoliuoti, kai fasado apdaila yra plonasluoksnis tinkas. Šios plokštės pasižymi ypač puikiomis šilumą izoliuojančiomis ypatybėmis. Be to, jos yra nedegios, o tai ypač svarbu modernizuojant pastatus.

Termoizoliuojant pastatus šiomis akmens vatos plokštėmis ir statybos proceso metu, ir įrengus tinko apdailos sluoksnį gaisrinė sistemos euroklasė išlieka pati aukščiausia – A1. „PAROC Linio 10“ plokštės yra laidžios vandens garams, todėl drėgmė šilumos izoliacijos sluoksnyje nesikaupia. Dar viena ypač svarbi tinkuojamųjų sienų ypatybė – tai plokščių matmenų stabilumas. Jie išlieka stabilūs veikiant ir temperatūrai, ir drėgmei, todėl sienose neatsiranda įtrūkimų, galima naudoti įvairių spalvų, taip pat tamsių spalvų tinko apdailos sluoksnį.

Priklijuotos prie šiltinamo paviršiaus visa plokštuma, „PAROC Linio 10“ plokštės sudaro lygų pagrindą tinko sluoksniams įrengti. Taip termoizoliuojant sienas pagerinamas energinis pastato naudingumas, garso izoliavimas, be to, sienos šiltinimo sistema yra nedegi.

Lietuvos rinkai plokštės „PAROC Linio 10“ buvo pristatytos 2014 metų pavasarį. Bendrovės „Paroc“ rinkodaros ir komunikacijos vadovės Baltijos šalims ir Europai dr. Audronės Endriukaitytės teigimu, naudojant izoliacines akmens vatos medžiagas tinkuojamosiose nevėdinamose sienų sistemose ne tik didinamas energinis pastato efektyvumas, užtikrinamas geresnis, sveikesnis bei saugesnis mikroklimatas patalpose, bet ir sukuriama patikima apsauga nuo ugnies.

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video