Top Baneris

Pirmaujanti inžinerijos konsultacijų bendrovė planuoja padvigubinti Vilniaus komandą

2020 vasario 13 d.
inžinerija
Pasidalykite straipsniu

Viena pirmaujančių civilinės inžinerijos konsultacijų bendrovių „CSD Engineers“ filialą Vilniuje, Lietuvoje, įsteigė daugiau kaip prieš dešimtmetį. Itin profesionali inžinierių komanda siūlo įvairias inžinerinio projektavimo paslaugas, įskaitant statinio informacinio modeliavimo (BIM), statybos inžinerijos ir technologijos srityse. Per artimiausius keletą metų „CSD Engineers“ Vilniaus biuras planuoja padvigubinti savo komandos narių skaičių ir pasamdyti civilinės inžinerijos ir projektavimo specialistų.

Bendrovės Vilniaus biuras yra tapęs integruoto projektavimo paslaugų centru, teikiančiu paslaugas klientams vietos ir užsienio rinkose. Vienas žymiausių projektų – metro „Grand Paris Express“ projektas Prancūzijoje. „CSD Engineers“ Vilniaus biuras aktyviai dalyvauja Lietuvos inžinierių bendruomenės veikloje: nuolat skaito paskaitas Vilniaus Gedimino technikos universitete, konsultuoja švietimo įstaigas dėl galimų pokyčių ir lankosi mokyklose pasakodami apie inžinieriaus profesiją. Šiuo metu įmonė aktyviai prisideda organizuojant konferenciją „Engineering 4.0“ , kurios tikslas – pristatyti inžineriją kaip karjeros galimybę, skatinti nuoseklius jaunų inžinierių mokymus ir inžinerijos paslaugų eksportą.

Šiandien „CSD Engineers“ Vilniaus biure dirba daugiau kaip 40 civilinių inžinierių ir kitų specialistų, iš kurių daugelis įgiję inžinerijos projektų valdymo patirties ir puikiai moka anglų, vokiečių ar prancūzų kalbas. Plėsdama komandą, įmonė ieškos gamybos vadovo, sukaupusio geriausios projektų valdymo patirties, o vėliau įdarbins ir patyrusius inžinierius.

„Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas džiaugiasi, kad „CSD Engineers“ ir toliau stiprina savo pajėgumus šalyje.

„Lietuvoje tendencingai auga verslo paslaugų sektoriaus teikiamų paslaugų įvairovė. Kiekvienas naujas projektas stiprina nišines kompetencijas. Šiuo atveju, „CSD Engineers“, didindama savo komandą ir plėsdama veiklų spektrą – ir toliau stiprins šalies civilinės inžinerijos ir projektavimo specialistų įgūdžius“, – sako M. Katinas.

Vasario 20 d. Vilniuje – mokslo, IT ir statybos inovacijų konferencija „Engineering 4.0“.

konferencija_engineering_4

REGISTRUOTIS

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video