Top Baneris

Pastatų atitvarų sandarinimo sistema „PAROC® Conci™“

2014 gegužės 14 d.
Pasidalykite straipsniu

Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ pristatė kompleksinę sistemą pastatų atitvaroms sandarinti. „PAROC® Conci™“ sistemą sudaro medžiagos ir sprendiniai pagrindinėms pastato dalims: sienoms, stogui bei sandarumo sluoksnį kertantiems elementams – sandarinti.

Šiuo metu galiojantis reglamentas STR2.05.01:2013 „Pastatų energinio naudingumo sertifikavimas“ numato atitvarų (sienų, stogų, grindų, langų ir kt.) šilumos perdavimo koeficiento ir normines oro apykaitos vertes. Pavyzdžiui, A klasės pastato sienų šilumos perdavimo koeficientas turi būti ne didesnis kaip 0,12 kW/m2K. Tad kalbame apie šiluminę sienos varžą, kuri lygi 8,3–8,5 m2K/W. A klasės pastato oro apykaitos vertė yra 0,6 1/h. Vadinasi, tokiame pastate patalpos oras per valandą gali pasikeisti ne daugiau kaip 0,6 karto. Seniau statytuose pastatuose, kai sandarumui nebuvo skiriama pakankamai dėmesio, oro pasikeitimo vertės yra net 3–6 kartus didesnės.

PAROC ConciPAROC Conci

„Šiltinant pastatus svarbus ne tik šilumos izoliacijos sluoksnio storis ar šiltinimo spendimas, bet ir statinio sandarumas. Todėl mūsų bendrovė ir sukūrė sistemą „PAROC® Conci™“, kurią sudaro gaminiai, leidžiantys užtikrinti pastato atitvarų sandarumą“, – sakė „Paroc“ komunikacijos ir rinkodaros vadovė Europai ir Baltijos šalims dr. Audronė Endriukaitytė.

Įrengus sandarius apsaugos nuo vėjo, oro ir vandens garų izoliacijos sluoksnius išorinėse pastato konstrukcijose, šaltas oras iš lauko negali patekti į pastatą, o šiltas – išeiti laukan. Be to, tokioje sandarioje konstrukcijoje šilumos izoliacijos sluoksnis itin efektyvus, nes nėra veikiamas nepageidaujamos drėgmės.

„PAROC® Conci™“ leidžia sukurti vientisą sandaraus pastato apvalkalą, kuris didina jo energinį efektyvumą. Tokiu būdu suteikiama daugiau komforto, nes sandariame pastate nebus šalto oro pritekėjimo, skersvėjų ir šaltų paviršių. Taip pat pastatas bus ilgaamžiškesnis, nes sandaraus pastato konstrukcijos yra apsaugotos nuo žalingo drėgmės ir kondensato poveikio. Visos sistemos medžiagos yra itin kokybiškos ir sukurtos kaip vientisas, kompleksinis, patikimas ir efektyvus sprendimas.

Paroc_logo


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video