Top Baneris

Pasaulio architektūros darbus vertins ir Lietuvos mokslininkas

2019 kovo 19 d.
Jonas Jakaitis, LKAS
Prof. dr. Jonas Jakaitis. VGTU nuotr.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūros fakulteto Dizaino katedros vedėjas prof. dr. Jonas Jakaitis pakviestas dalyvauti Pasaulio architektūros spaudos organizacijos (angl. Architecture Press Release – APR) renginio „Global Future Design Awards 2019“ (GFDA 2019) darbų vertinimo komisijoje. 2016 m. įsteigtas „GFDA 2019“ apdovanojimas yra vienas iš prestižiškiausių pasaulio apdovanojimų architektūros, dizaino ir meninės veiklos srityse.

Pasaulio architektūros spaudos organizacija, bendradarbiaudama su „The ARCHITIME RU“, „Zingy Homes“, „Archidust“, „HAW Magazine“, „ME Megazine“ ir daugybe kitų pasaulinio lygio prekių ženklų, plėtoja gero dizaino ir šiuolaikiško kūrybiškumo idėją. „APR Magazine“ kviečia pasaulio architektus, studentus, inžinierius, dizainerius ir menininkus dalyvauti „Global Future Design Awards 2019“ konkurse su savo darbais, sprendžiant architektūros ir gamtos, architektūros ir bendruomenės, architektūros ir miesto santykius.

Tarp ankstesnių laimėtojų yra nemažai visame pasaulyje gerai žinomų įmonių, tokių kaip „SOMA Architects“, „CUN Design“, „Studio Joseph“, „AREP – An international Group“, „KI Studio“, „Ueberholz GmbH“, „M. Designs Architects“, „Ferretti Ruggeri Arquitetura“, „AA Studio Consulting Pvt Ltd“, RAD LAB, SODA (Thailand) Ltd. ir kt.

VGTU inf.

Komentarai