Top Baneris

Parodoje „AgroBalt 2014“ – apie kelius į pasaulio rinkas

2014 balandžio 3 d.
Pasidalykite straipsniu

Balandžio 4 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas) prasideda XX-oji tarptautinė žemės ūkio ir maisto pramonės paroda „AgroBalt 2014“. Joje daug dėmesio bus skirta Milane vyksiančiai pasaulinei parodai „Expo 2015“.

Balandžio 4 d. 13 val. Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyks seminaras „Pasaulinė paroda ,,EXPO 2015“ Milane – naujos galimybės Lietuvos maisto gamintojams“. Maisto gamintojams bus čia bus suteikta išsami informacija apie galimybes dalyvauti svarbiausiame tarptautiniame ateinančių metų renginyje.

Parodoje Milane dalyvaus apie 150 pasaulio valstybių, per šešis mėnesius (2015.05.01 – 2015.10.31) ją aplankys apie 20 milijonų žmonių. Parodos tema – „Pamaitinti planetą, energija gyvenimui“. Parodoje Milane bus akcentuojamos žmonijos išmaitinimo problemos, darnių žemės ūkio ir maisto pramonės technologijų, sveikos ir subalansuotos mitybos, vystomojo bendradarbiavimo svarba.

Lietuvą bus siekiama pristatyti kaip gilių tradicijų ir aukštų technologijų šalį, gebančią suderinti modernias inovacijas ir senąją tautos kultūrą. Šalies paviljone bus pristatomos naujausios maisto gamybos technologijos, lankytojai bus vaišinami aukščiausios kokybės lietuviškais maisto patiekalais ir gėrimais, vyks įvairūs renginiai.

Lietuva iki šiol oficialiai dalyvavo dešimtyje pasaulinių parodų, penkiose iš jų už Lietuvos pristatymą buvo atsakinga Aplinkos ministerija. Lietuvos paviljonas „Expo 2012“ P. Korėjoje buvo įvertintas Tarptautinio parodų biuro sidabro apdovanojimu, ne mažiau įspūdingai Lietuva buvo pristatyta pasaulinėse parodose Kinijoje (2010), Ispanijoje (2008), Japonijoje (2005) ir Portugalijoje (1998).


Susiję straipsniai:

„EXPO 2015“ paviljono projekto konkurso nugalėtojas jau aiškus


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video