Top Baneris

Paroda „Justiniškės: žvilgsnis pro objektyvą“

2016 balandžio 11 d.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės savivaldybėje atidaryta fotodrobių paroda – „Justiniškės: žvilgsnis pro objektyvą“. Parodą, kurioje eksponuojami įvairių autorių užfiksuoti gražiausi Justiniškių vaizdai, galima aplankyti iki balandžio 18 dienos.

„Akimirka, užfiksuota fotografijoje – jau istorijos dalis. Autoriai, kurie įamžino šiuos vaizdus ateities kartoms, tą istoriją pajuto. Linkiu Justiniškių bendruomenei augti ir tobulėti visose srityse – suburti gyventojus, kartu vystyti bendras idėjas bei aktyviai įsitraukti, siekiant pagerinti savo gyvenamąją aplinką“, – sakė mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius, globojantis savivaldybėje atidarytą parodą.

justiniskes_paroda_2

Parodos organizatorė VšĮ „Airos projektai“ direktorė Laura Dudulienė džiaugėsi, kad Justiniškių gyventojai taip aktyviai pritarė idėjai organizuoti parodą. Fotografijose – nuo miesto centro nutolęs Justiniškių rajonas, – savitas, patrauklus, išsaugojęs autentiškumą ir grožį. Nuotraukų autoriai – socialinių tinklų grupėje susibūrę Justiniškių rajono gyventojai, kurie mėgsta dalytis įamžintais Justiniškių peizažais, išskirtinėmis erdvėmis ir ypatingomis akimirkomis.

„Labai mėgstu savo rajoną ir esu tikras Justiniškių patriotas. Parodos idėja gimė, nes norėjau, kad daugiau žmonių pamatytų mūsų rajoną ir suprastų, kad jis nėra vien tik betoninės džiunglės. Justiniškės turi labai daug žavesio, tuos vaizdus mes ir bandėme užfiksuoti nuotraukose“, – sakė parodos iniciatorius ir vienas iš nuotraukų autorių Aleksandras Kuznecovas.

justiniskes_paroda_4

Parodą galima aplankyti Vilniaus miesto savivaldybės 2 aukšto fojė iki balandžio 18 dienos. Vėliau paroda keliaus per Justiniškių mokyklas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video