Top Baneris

Originalūs „KT Modules“ sprendimai off-grid dizainui

2021 liepos 26 d.
kt modules moduliniai namai
Bendrovės vizual.
Pasidalykite straipsniu

„KT Modules“, vienas iš off-grid konkurso rėmėjų, SA.lt bibliotekoje pristatė lengvai off-grid koncepto dizainui pritaikomus gaminius. Įmonė specializuojasi modulių ir plieno konstrukcijų gamybos srityje ir didžiuojasi ilgamete patirtimi dirbdama tiek tarptautiniu, tiek vietiniu mastu, taip pat savo moderniu požiūriu į statybos pramonę.

„KT Modules“ – modulinės statybos meistrai – pasitelkdami patirtį, sudėtingą architektūrinę viziją paverčia realybe. Įmonės specializacija – sudėtingi projektai, kuriuose netrūksta įvairių iššūkių: pradedant dizaino ir baigiant gamybos sprendimais.

„KT Modules“ specialistai gali pateikti įvairiausių daugiamodulių, daugiafunkcių sprendimų: darželių, mokyklų, sveikatos centrų, komercinių ir karinių pastatų, lauko statybos biurų projektams kurti, kurie, pritaikant tam tikrus sprendimus, gali tapti ir off-grid projektais.

Įmonės projektų vadovas Jogaila Jokumaitis kaip pagrindinius iššūkius norint įsirengti off-grid būstą įvardija standartinės infrastruktūros problemas – komunikacijos ir sprendimų paiešką siekiant gyventi atsijungus nuo bendrųjų inžinerinių tinklų.

kt module moduliniai namai offgrid

„Mes savo ruožtu galime pasiūlyti lanksčius sprendimus pagal kiekvieno kliento norus (tiek formos, tiek infrastruktūros įrengimo klausimais).

Siūlome vandens ir nuotekų talpyklas, galimybes įsirengti saulės plokštes ir kolektorius ant modulių stogo ar fasado, siekiant pašildyti vandenį ar apsirūpinti elektra“, – sako J. Jokumaitis. Kitas svarbus aspektas – kaina. Svarbiausia rasti kainos ir kokybės santykį, parenkant optimalias medžiagas, nepamirštant tvarumo, aplinkai draugiškų, perdirbtų medžiagų panaudojimo.

Atsižvelgiant į tvarumą ir energinį naudingumo lygį, „KT Modules“ gaminių medžiagos atitinka B–A+ klases standartus. J. Jokumaičio teigimu, paprastai moduliams netaikomas energinio naudingumo vertinimas, todėl, norint juos reglamentuoti, moduliams reikėtų taikyti bendrą pastatų energinio naudingumo vertinimą. Tokiu atveju modulis pasiektų ilgalaikių pastatų kainą.

kt module moduliniai namai offgrid

Renkantis „KT Modules“ off-grid bibliotekoje pristatytus produktus, pasak J. Jokumaičio, pirmiausia reikia atsižvelgti į individualius poreikius, tuomet į galimybes atsijungti nuo bendrų tinklų, o „KT Modules“ gaminiai šias vizijas pavers realybe. Įmonė siūlo įvairiausių dydžių modulius: pavieniai moduliai gali būti ir 1 m ilgio, ir iki 3,7 m pločio.

Tokie pavieniai moduliai taip pat gali būti jungiami į bendras erdves, taip suteikiamos galimybės konstruoti įvairaus dydžio ir paskirties erdves. Visus modulius galima koreguoti pagal individualius poreikius, įmonės profesionalai padeda juo pritaikyti tiek prie pageidaujamos spalvinės gamos, tiek prie medžiagiškumo ir funkcionalumo. „KT Modules“ – tai originalūs sprendimai kiekvienam projektui.

kt modules


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
offgrid biblioteka
offgrid biblioteka
Komentarai

Rekomenduojami video