Top Baneris

„Neringos“ viešbutis ir restoranas Vilniuje uždaromas rekonstrukcijai

2017 rugsėjo 19 d.
„Neringos“ restoranas
R. Urbakavičiaus nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Legendinis sostinės „Neringos“ restoranas ir viešbutis uždaromas kiek ilgiau nei metus truksiančiai rekonstrukcijai. Paskutinė „Neringos“ darbo diena ir atsisveikinimo renginys – rugsėjo 28 dieną.

Žadama, jog po rekonstrukcijos viešbutyje bus įrengta 29 kambariais daugiau nei šiuo metu (60), taip pat konferencijų salės, požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Vienu iš sostinės simbolių laikomas „Neringos“ restorano interjeras liks nepakeistas, juolab kad interjeras kurtas ne tik ieškant naujų erdvinių sprendimų, bet ir teikiant ypatingą dėmesį detalėms.

Restoranas „Neringa“ atidarytas 1959 m. lapkričio 6 d. Tuometės kavinės projekto ir pavadinimo autoriai – Algimantas ir Vytautas Nasvyčiai. Restorano interjerą taip pat kūrė dailininkai Vladas Jankauskas, Vytautas Povilaitis (sienų tapyba), skulptorius Juozas Kėdainis. 1970 m. lapkričio 5 d. restorano interjeras įtrauktas į Lietuvos architektūros paminklų, saugojamų valstybės, sąrašą.

„Neringos“ komplekso rekonstrukcija kainuos daugiau nei 9 mln. eurų. Projektą įgyvendins projekto valdytojas „Contestus“ ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Merko statyba“, o finansuos savininkai iš nuosavų bei skolintų lėšų.

SA.lt ir Open House Vilnius inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video