Top Baneris

Naujas SPA kompleksas Palangoje bus statomas už vokiečių pinigus ir pagal vokiečių skonį

2016 birželio 29 d.
Palanga (SA archyvo nuotr.)
Palanga (SA archyvo nuotr.)
Pasidalykite straipsniu

Sparčiai sanatorinio gydymo bei sveikatinimo srityje besiplečiančioje Palangoje planuojamos grandiozinės investicijos į naują viešbutį su gydomąja zona. 55 mln. eurų ketinama investuoti, kad jau 2019 metais modernus viešbučio ir sanatorinio gydymo kompleksas galėtų priimti pirmuosius svečius. Šį projektą įgyvendina Vokietijos sveikatingumo asociacija (Deutscher Medical Wellness Verband e.V) kartu su Kauno bendrove „ADG projektai“. Planuojama, kad investicijos atsipirks maždaug per dešimtmetį.

Investuotojų planai prieš keletą dienų pristatyti Palangos miesto savivaldybės vadovams – sutikime dalyvavo Vokietijos sveikatingumo asociacijos prezidentas Lutz Lungwitz, „Hofmann projekte GmbH“ valdytojas, architektas Martin Hofmann, taip pat – „ADG projektai“ direktorius Giedrius Lesvinčiūnas.

Buvusios stovyklavietės ties Liepojos plento ir Vytauto g. sankirta vietoje, maždaug 2,5 hektaro teritorijoje, per keletą metų bus pastatytas modernus viešbutis bei sveikatinimui skirta gydomoji zona su SPA, baseinu, teniso kortais. Atsižvelgiama ir į jaunų šeimų su vaikais poreikius – mažiesiems numatyta įrengti specialią zoną, negilius baseinus, žaidimų aikšteles.

Komplekso operatoriumi taps Vokietijos sveikatingumo asociacija. Į Palangą ateina ne tik didžiulės investicijos, bet ir rimti sveikatinimo specialistai – Vokietijos sveikatinimo asociacija dirba su didžiausiomis savo šalies verslo kompanijomis, turi sutartis su Vokietijos ligonių kasomis, todėl būsimo komplekso užimtumas planuojamas didelis visus metus. Sveikatinimo bei SPA paslaugomis galės naudotis ne tik viešbučio svečiai, bet ir visi norintieji – kompleksas bus ne uždaras, o patrauklus visiems Palangos gyventojams ir kurorto svečiams.

Naujasis objektas svečiams duris atvers po trejų metų, dokumentacijos parengimas užtruks apie pusantrų metų, dar tiek pat laiko pareikalaus statybos darbai. 2019 metais bus pastatytas visas kompleksas“, – teigė „AGD projektai“ direktorius.

Pastaruoju metu Palangoje sveikatingumo bei poilsio infrastruktūros plėtrai privatūs investuotojai skiria didžiulį dėmesį – 2018 metais kurorte duris svečiams atvers didžiausias pasaulinio tinklo viešbutis „Marriott“, taip pat – moderni „Eglės“ sanatorija. Į šiuos du objektus numatomos apie 80 mln. eurų investicijos.

Didelis privataus verslo atstovų susidomėjimas bei konkurencijos didėjimas negąsdina naujųjų investuotojų. „Palangai bus tik geriau, jei į kurortą ateis keli žinomi vardai. Nuo to užsienio svečių skaičius Palangoje tik augs“, – įsitikinęs G. Lesvinčiūnas. Jis pabrėžė, jog naujajame viešbutyje bei sanatorijoje tikimasi sulaukti gausaus Vokietijos piliečių skaičiaus – Lietuva yra netoli Vokietijos, o šios šalies piliečiams sveikatinimo paslaugų kainos mūsų šalyje nėra aukštos. Be kitų svečių, naujasis kompleksas, planuojama, sulauks ir Vokietijos ligonių kasų siunčiamų pacientų. O Palangos miesto vadovai tikisi, kad naujasis SPA kompleksas žymiai išplės poilsio Palangoje ne šiltuoju metų sezonu galimybes.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video