Top Baneris

Nauja pakuotė plokščiųjų stogų plokštėms

2022 gegužės 26 d.
Pasidalykite straipsniu

Plokštieji stogai kone labiausiai paplitęs sprendimas gamybinės ir visuomeninės paskirties pastatuose, bei daugiabučiuose. Tokių stogų plotai yra dideli, šilumą izoliuojančių plokščių pakuočių daug, jas reikia užsikelti ant stogo, dažniausiai iš karto visas, nes tam reikalingas kranas arba keltuvai. Todėl pakuotė tampa svarbia dalimi įrengiant tokį stogą.

PAROC sukūrė naujas plokščiųjų stogų pakuotes, kurios ne tik palengvins ir paspartins statybininkų darbą, bet ir prisidės prie atliekų mažinimo statybvietėje. Naujoji pakuotė, tai ~ 1.30 m aukščio pakuotė, kuriai nebereikės medinio padėklo. Plokštės yra sudėtos ant specialių atramų/kojų iš akmens vatos. Šios atramos yra padarytos iš akmens vatos plokščių kaip ir plokštės padėkle, todėl jas galima panaudoti stogo šiltinimui.

PAROC plokščiųjų stogų šilumą izoliuojančių plokščių pasiūla yra pritaikyta Lietuvos rinkos poreikiams nuo renovacijos iki naujos statybos. Platus gaminių asortimentas leidžia pasirinkti tinkamiausią sprendimą plokštiesiems stogams ant gelžbetoninės perdangos ar profiliuotos skardos pakloto, iš vieno arba kelių šilumos izoliacijos sluoksnių.

Renovuojamiems ar drėgnų patalpų stogams yra sukurta vėdinama sistema „PAROC Air“ iš specialių PAROC ROS 30g plokščių.

Stogo nuolydžio formavimui siūlomas sprendimas su PAROC ROU 60 5 ir PAROC ROV 60 2 plokštėmis.

Naujosios plokščiųjų stogų plokščių pakuotės nauda yra akivaizdi: aukštus padėklus (~ 2.6 m aukščio) keičia žemesni – ~ 1.30 m aukščio padėklai. Dėl to tampa patogiau nusiimti plokštes. Sumažėja medinių padėklų, kuriuos reikia nukelti nuo stogo, sandėliuoti ir išvežti iš statybos objekto. Nuo naujojo akmens vatos padėklo atramų lieka tik nedidelis plastiko gniužulėlis, kuris kartu su kitomis plastiko atliekomis yra  utilizuojamas. Be to, atramoms gaminti naudojama šilumos izoliacija yra panaudojama to paties stogo šiltinimui ir ji papildomai nieko nekainuoja.

Yra suskaičiuota, kad šiltinant 5000 m2 plokščiojo stogo su 150 mm PAROC ROS 30 plokštėmis, nebereikia sandėliuoti, nusikelti nuo stogo ir utilizuoti net 155 medinių padėklų. O iš akmens vatos padėklo atramų/kojų nemokamai gaunama net 208 m2 šilumos izoliacijos.

Nedegios, energiškai efektyvios, stabilių matmenų ir apkrovą laikančios PAROC plokščiųjų stogų plokštės puikus pasirinkimas ne tik dėl savo išskirtinių savybių, bet ir dėl daug patogesnių pakuočių, kurios palengvins, paspartins statybininkų darbą ir prisidės prie atliekų mažinimo bei „Paroc“ tvarumo programos.

 

handshake PARTNERIO TURINYS

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video