Top Baneris

Sostinė nesulaukusi modulinių darželių nutraukė sutartį

2019 sausio 14 d.
moduliniai darzeliai tinklas 9
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės savivaldybė paskelbė nutraukianti sutartis su bendrove „Litcon“, kuri neįvykdė savo įsipareigojimų – per metus nepastatė nė vieno iš 4 modulinių darželių. Pernai gruodį konkursą laimėjusi bendrovė įsipareigojo pastatyti 4 modulinius priestatus prie lopšelių-darželių „Gabijėlė“ (Gabijos g. 1, Pašilaičiuose), „Atžalėlės“ (Antakalnio g. 74, Antakalnyje), „Gintarėlis“ (Didlaukio g. 35, Verkių sen. Baltupiuose) ir „Medynėlis“ (A. P. Kavoliuko g. 5, Karoliniškėse).

Savivaldybė kreipsis į teismą, kad būtų atlyginta žala savivaldybei, sykiu šeimoms, kurios laukė šių darželių, padaryta žala.  Jau po 2 savaičių apie 100 mažųjų vilniečių galės pradėti lankyti modulinį priestatą prie lopšelio-darželio „Vandenis“ Fabijoniškėse, o pavasarį dar apie 100 vaikų lankys modulinį priestatą prie lopšelio-darželio „Strazdelis“, Karoliniškėse. Šiuos modulinius priestatus statė kitos bendrovės – „Kriautė“ ir „Irdaiva“.

Kiekviename moduliniame darželyje – 800 kv. m ploto, dviejų aukštų patalpose planuojama įrengti 5-6 (šešias) lopšelio-darželio grupes su visomis būtinomis patalpomis ir pagalbinėmis patalpomis. Bus įrengta persirengimui ir daiktų saugojimui, žaidimams, miegui, valgymui skirtos zonos, sanitariniai mazgai. Numatytos 3 grupės, skirtos vaikams iki 3 metų amžiaus, ir trys grupės vyresniems nei 3 metai vaikams. Pastačius modulinius darželius taip pat bus sutvarkyta ir darželių teritorija – įrengtos pavėsinės, vaikų žaidimų aikštelės su uždengiamomis smėlio dėžėmis, augalų auginimo dėžėmis (darželiais), takus ir kt.

Savivaldybė planuoja pastatyti 4 visiškai naujus savivaldybės darželius – Verkiuose, Bajorų kelias 10, Pašilaičiuose Žemynos g. 2 C ir du Pilaitėje, kuriuos galės lankyti dar apie 880 mažųjų vilniečių.

Vilniaus savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video