Top Baneris

METŲ EKONOMIKOS FORUMAS. „Naujas postūmis pramonei: Vizija 2030“

2019 spalio 3 d.
METŲ EKONOMIKOS FORUMAS
Pasidalykite straipsniu

Veiklos 30-metį mininti Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia į „Metų ekonomikos forumą“. Penktojo forumo tema: „Naujas postūmis pramonei: Vizija 2030“.

Tarptautinių organizacijų, Lietuvos ir užsienio šalių verslo, politikos ir mokslo lyderiai šių metų forume aptars iššūkius, su kuriais susiduria Europos Sąjungos ir Lietuvos pramonė.

Atsižvelgiant į augantį konkurencinį spaudimą pasaulio rinkose, tarptautinės prekybos neapibrėžtumą ir kitus pastarojo meto pasaulinius įvykius, tiek ES, tiek nacionaliniu mastu reikalinga išsami ir ilgalaikė pramonės politikos strategija, kuri Europos pramonės įmonėms sudarytų sąlygas stiprinti konkurencingumą, technologiškai augti bei stiprėti. Vokietijos ir Prancūzijos pramonės ir verslo atstovai formuoja savo pozicijas dėl tolimesnės pramonės raidos ir vystymosi iki 2030 metų. Lietuva taip pat turi žengti šiuo keliu.

Lietuvos pramonininkų konfederacija akcentuoja, kad tokioje ES strategijoje turėtų atsispindėti visų suinteresuotų ES valstybių narių – tiek didelių, tiek mažų, tiek labiau, tiek mažiau ekonomiškai išsivysčiusių – interesai.

Forume pranešimus skaitys ir diskusijoje dalyvaus:

Pierre GATTAZ, „BusinessEurope“ prezidentas;
Martina LARKIN, Pasaulio ekonomikos forumo Europos ir Eurazijos departamento vadovė; Vykdomojo komiteto narė;
Russel MILLS, „Business at OECD“ generalinis sekretorius.

Maloniai kviečiame dalyvauti „Metų ekonomikos forume“, kuris vyks š. m. spalio 8 d., 9.00 val., viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“ (Konstitucijos pr. 20).

Daugiau informacijos ir registracija

LPK inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video