Top Baneris

Medžio-plastiko fasado dailylentės – patikimos, lengvai prižiūrimos ir ilgaamžės

2019 gegužės 22 d.
Medžio-plastiko fasado dailylentės
Pasidalykite straipsniu

Renkantis namo apdailos medžiagas svarbu, kad jos atitiktų estetinius lūkesčius, o taip pat būtų patikimos, lengvai prižiūrimos ir ilgaamžės. Mūsų krašte medinės dailylentės yra vertinamos dėl natūralaus vaizdo, tačiau medienos reiklumas priežiūrai daugelį verčia suabejoti šio pasirinkimo teisingumu. Vertinantiems natūralaus medžio estetiką, tačiau ieškantiems praktiškesnio apdailos varianto, alternatyva gali tapti medžio-plastiko kompozito fasadinės dailylentės.

Medžio-plastiko kompozitas (WPC) – tai naujos kartos medžiaga apjungianti geriausias medienos ir plastiko savybes. Ši inovatyvi medžiaga gaminama iš medienos ir specialių polimerinių medžiagų mišinio. Kokybiško kompozito sudėtį sudaro 60% medienos, 30% plastmasės ir 10% specialių priedų. Tokia sudėtis atskleidžia geriausias medžio ir plastiko savybes. UV apsauga, pigmentai, rišančioji medžiaga, stabilizatoriai ir kiti specialūs priedai padidina kompozito lentų atsparumą atmosferos poveikiui ir pagerina eksploatavimo savybes. Taip pat labai svarbu, kad medžio-plastiko kompozitas yra visiškai ekologiška medžiaga, kuri gali būti 100% perdirbta.

Specialiai šiauriniam klimatui gaminto kompozito fasado dailylentės tarnaus ilgus metus ir nereiklaus jokios specialios priežiūros. Ši medžiaga turi labai didelį atsparumą atmosferos poveikiui. Drėgmė, temperatūros svyravimai bei UV spinduliai nepadarys jokios žalos WPC fasadui. Skirtingai, nei medinės dailylentės, kompozito lentos nepūva ir neskilinėja. Jos taip pat atsparios pelėsiui bei grybeliui. Ir visas šias savybes fasadas išlaikys ilgus metus be jokios specialios priežiūros – jo nereiks nei dažyti, nei impregnuoti.

WPC fasado dailylenčių paviršius gali būti lygus arba su medžio tekstūra. Pastarasis variantas – puikus pasirinkimas vertinantiems medienos raštų kuriamą jaukų įspūdį.  Iš plačios spalvų paletės išsirinkite jūsų projektui tinkamiausią. Vienos populiariausių medžio-plastiko kompozito spalvos yra balta, ruda, tamsiai ruda ir pilka.

Pagal projektą rinkitės tuščiavidures arba pilnavidures WPC dailylentes. Fasadams ir apkalimams dažniausiai įsigyjamos tuščiavidurio profilio dailylentes. Jos vertinamos dėl savo idealaus tvirtumo ir svorio santykio. Pilnaviduris universalus profilis išsiskiria savo patvarumu, todėl puikiai tinka lauko sienos apdailai, stoginės ir terasų pakalimui.

Apkalti fasadą medžio-plastiko kompozito dailylentėmis galite patikėti profesionalams, o mėgstantys meistrauti su šia užduotimi gali susitvarkyti ir savo jėgomis. Šiam darbui jums nereiks specialaus išsilavinimo ar išskirtinių įgūdžių. Dailylenčių prekybos vietose taip pat rasite tvirtinimui tinkamus profilius bei visas reikalingas tvirtinimo medžiagas. Apdailos darbus palengvina ir galimybė įsigyti konkrečiam projektui reikalingo ilgio dailylentes. Standartinės apkalos lentos ilgis yra 4.2 m, tačiau esant poreikiui galima pagaminti bet kokio kito ilgio dailylentes pagal individualų užsakymą.

Jei dar neapsisprendėte kokią fasado apdailos medžiagą pasirinkti, kreipkitės į įmones prekiaujančias aukštos kokybės medžio-plastiko kompozito dailylentėmis ir gaukite atsakymus į visus rūpimus klausimus. Taip pat daugiau informacijos rasite čia.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video