Top Baneris

„Luminor“ turto aukcione – 53 objektai

2019 balandžio 16 d.
„Newsec“, NT aukcionai
„Newsec“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„Luminor bank AS“ pasirašė sutartį su tarptautine nekilnojamojo turto konsultacijų bendrove „Newsec“ dėl banko ir grupės įmonių nuosavybės teise valdomo nekilnojamojo turto pardavimo elektroninio aukciono būdu. Pirmame aukcione pirkėjams bus pasiūlyti 53 objektai už 7 760 516 eurų, neįskaitant PVM.

„Naujo veiklos modelio diegimas, klientų konsultavimo centrų ir bankomatų tinklo peržiūra leidžia giliau pažiūrėti į banko valdomus nekilnojamojo turto objektus, peržiūrėti NT valdymo modelį, atsisakyti objektų, kurie nesukuria pridėtinės vertės banko veikloje, – sako Tauras Jonas Nainys, „Luminor“ banko Pastatų valdymo skyriaus vadovas. – Mūsų tikslas per artimiausius keletą metų atsisakyti nekilnojamojo turto valdymo kaip netipinės veiklos ir sutelkti visas savo pastangas į aukščiausios kokybės bankinių paslaugų teikimą“.

Parduodamų objektų portfelį sudaro: 13 administracinės paskirties pastatų, gamybinis kompleksas, 2 administracinės paskirties patalpos, 31 įvairios paskirties žemės sklypų ir masyvų, 3 sodybos, 5 gyvenamieji namai ir butas. Bendras parduodamų objektų plotas sudaro 27,5 tūst. kv. m, o parduodamų žemės sklypų plotas sudaro 78 ha.

Parduodamas turtas yra išsidėstęs visoje Lietuvoje – 28 savivaldybių teritorijoje. Daugiausia aukcione siūlomų objektų – pajūryje, Vilniaus ir Šiaulių regionuose. Žemiausia parduodamo objekto kaina siekia 575 eurų, o aukščiausia – 1,215 mln eurų.

Anot Jurgitos Šilaikytės, „Newsec“ Tarpininkavimo grupės vadovės, „Luminor“ banko pasirinktas sprendimas e. aukcione realizuoti banko veikloje nenaudojamą turtą, padės užtikrinti geriausią sandorio naudą tiek pardavėjui, tiek pirkėjui.

„E. aukcionas banko turtą padės pristatyti tiksliniams pirkėjams ir parduoti už geriausią rinkoje įmanomą kainą. Kiekvieno aukcione siūlomo objekto kaina buvo kruopščiai nustatyta NT ekspertų, įvertinant turto vertę rinkoje ir jo vystymo potencialą. Parduodamų objektų analizė pirkėjams suteikia galimybę rinktis iš jų interesams patrauklių objektų”, – sako J. Šilaikytė.

„Newsec“ ekspertė pažymi, kad „Luminor“ nuosavybės teise valdomi pastatai, kuriuose buvo įsikūrę bankų skyriai pasižymi tuo, kad yra centrinėse miestų lokacijose ir geros būklės. Šių objektų bendras plotas sudaro daugiau nei 12 tūkst. kv. m, o pradinė visų objektų kaina sudaro 4,718 mln. eurų, neįskaitant PVM.

„Daugelis parduodamų bankų skyrių įkurti istoriniuose pastatuose, išsaugoję unikalų interjero paveldą. Pavyzdžiui, brangiausias aukciono objektas – 1 250 kv. m ploto administracinės paskirties pastatas su išskirtine architektūra yra įsikūręs Klaipėdos senamiestyje. Panevėžio ir Ukmergės miestų centruose taip pat parduodami išskirtiniai, tarpukario statybos pastatai pritaikyti administracinei veiklai: įrengti kabinetai, klientų aptarnavimo salės, yra kondicionieriai, vaizdo stebėjimo sistemos, apsaugos, priešgaisrinė signalizacija“, – vardija J. Šilaikytė.

Vis dėlto, didžiausią parduodamo turto dalį sudaro skirtingo dydžio žemės masyvai arba pavieniai sklypai, kurių bendras plotas sudaro 78 ha. Visų sklypų pradinė pardavimo kaina sudaro 1,452 mln. eurų, neįskaitant PVM. Aukcione taip pat siūloma patrauklių rekreacinės paskirties objektų.

Registruotis į aukcioną galima iki aukciono pradžios – gegužės 15 d. 10 val.

Daugiau informacijos apie objektus galima rasti svetainėje www.newsecaukcionai.lt

„Newsec“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video