Top Baneris

Langų ir fasadų sistemų gamintojus kviečia tarptautinė paroda Niurnberge

2014 vasario 7 d.
Pasidalykite straipsniu

Šių metų kovo 26-29 dienomis Vokietijos Niurnbergo miesto parodų centre vyks tradicinė tarptautinė specializuota langų ir fasadų sistemų paroda „Fensterbau Frontale 2014“. Kartu vyks ir tarptautinė specializuota medienos apdirbimo įrangos paroda „Holz-Handwerk“.

Organizatoriai tvirtina, kad yra daug svarbių priežasčių aplankyti šiųmetes parodas. Pirmiausia – tai yra prestižinių gamintojų ir masinės gamybos derinys, kuriame bus net 145 tūkst. kv. metrų ekspozicijų. Savo gaminius ir naujausias technologijas demonstruos daugiau kaip 1250 dalyvių iš 37 šalių. Remiantis ankstesnių parodų statistika, tikimasi, kad šiais metais „Fensterbau Frontale 2014“ ir „Holz-Handwerk“ parodas aplankys daugiau kaip 100 tūkst. lankytojų, kurių dauguma yra langų ir fasadų sistemų gamybos profesionalai.

Parodoje „Fensterbau Frontale 2014“ bus pristatomos konstrukcijų ir profilių sistemos: fasadų, langų, vartų, durų, žiemos sodų bei kitų. Taip pat bus demonstruojamos medžiagos, pagalbinės priemonės gamybai, stiklo gaminiai, apkaustai, tvirtinimo ir apsaugos technika, apsauga nuo saulės ir vėdinimo technika, gamybos įranga ir įrankiai, organizacinė technika, Bus pristatomi ir langų bei fasadų sistemų tyrimai.

Parodoje „Holz-Handwerk“ dalyviai bei lankytojai galės susipažinti su naujausia medžio apdirbimo įranga, elektriniais ir pneumatiniais įrankiais, galandimo ir poliravimo priemonėmis bei įrankiais. Taip pat bus demonstruojami apkaustai, spynos, konstrukcinės detalės, priedai, medžiagos baldų gamybai, paviršių apdorojimo technika, aplinkos ir darbo apsaugos priemonės, bus pristatoma specializuota literatūra.

Parodose vyks ir specialūs renginiai, tarp kurių – forumas „Building Outfit”, skirtas fasadų architektūrai, forumas „metallbauTreff”, rengiamas metalo konstrukcijų gamintojams, teminis renginys “IBSAward/International Building Skin”, skirtas energiją taupančiam, saugiam ir patogiam langų, durų bei fasadų naudojimui.

Detalesnę informaciją apie renginius galima rasti interneto svetainėse www.frontale.de ir www.holz-handwerk.de.

Informaciją apie dalyvius ir produktus galima rasti interneto svetainėse www.ask-frontale.de ir www.ask-holz-handwerk.de.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video