Top Baneris

Laiškas Kauno modernistui

2018 sausio 23 d.
mozes posvianskio ir girso kliso namas
Mozės Posvianskio ir Giršo Kliso namas. modernizmasateiciai.lt nuotr.
Pasidalykite straipsniu

2017-ieji – prasmingo starto metai. Pirmuosius žingsnius žengia modernizmo paveldo centras. Tai – atviras socialinis tinklas, turintis kilnų tikslą – suvienyti aktyvią ir pilietišką modernizmo bendruomenę.

Norime burti architektūros tyrinėtojus, mylėtojus, pastatų bendruomenes ir jų savininkus, kūrybines ir socialines iniciatyvas, kad visi kartu sukurtume naują Kauno modernizmo išsaugojimo strategiją ir sėkmės istoriją.

6 tūkstančiai pastatų – tiek išlikusių modernizmo objektų suskaičiuojama mieste. Nuo prabangių mūrinių vilų, šventovių, visuomeninių pastatų, mokyklų ir kultūros įstaigų, iki nedidelių medinių namelių. Kiekvienas jų savaip įdomus, turtingas istorijų, atradimų, galintis tapti atviru kultūrai, iniciatyvoms, parodai, ekskursijai, poezijos vakarui ar tapti puikiu pavyzdžiu burtis kiemo bendruomenei. Kiekvienas jų – tai galimybė. Daugeliu atveju, vis dar neišnaudota.

Ačiū Tau,
> kad esi šios bendruomenės dalis ir stengiesi, kad mūsų miestas taptų pavyzdžiu.
> Kad puoselėji paveldą ir prisidedi prie to, jog jis taptų kiekvieno iš mūsų tapatybės dalimi.
> Kad savo pastangomis ir brangiu laiku prisidedi prie bendrų iniciatyvų.

Kviečiame Tave, vasario 2 d., 18 val. atvykti į Kauno menininkų namus. Prisistatysime, susitiksime ir pabendrausime. Pasidalysime mintimis ir idėjomis.

Tapkime atidesni ir atsakingesni tam, ką unikalaus sukūrė ankstesnės kartos. Tarpukario palikimas ir turtas yra įdomus ir pasauliui, tačiau tiek, kiek jis įdomus ir mums patiems!


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video