Top Baneris

Kviečia pasitarti dėl naujų daugiabučių sostinės Algirdo gatvėje

2023 gegužės 19 d.
Vaizdine informacija algirdo page 0004 2048x1154 1
UAB Adavas vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Vilniuje, Naujamiesčio seniūnijoje, UAB „LT Deevelopment Fund“ užsakymu projektuojami nauji daugiabučiai namai. Jei po visuomenės pastabų Savivaldybės specialistai pritars projektiniams pasiūlymams, Algirdo g. 77 iškiltų trys gyvenamieji ir vienas administracinis pastatas, vardijama pranešime žiniasklaidai. 

Šiuo metu pristatomi pastato projektiniai pasiūlymai, su kuriais galima susipažinti čia

Projektinių pasiūlymų svarstymas – tai etapas, kai vilniečiai gali išsakyti savo nuomonę apie projektą ir teikti savo siūlymus. Viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę Savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

Projekto svarstymas vyks 2023 m. birželio 5 d., 16 val., nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda https://algirdog77.zoomtv.lt

Planuojami pastatai yra netoli Geležinkelio, Švitrigailos gatvių ir geležinkelio pervažos bei Grįžračiu vadinamos vietos, kurią planuojama atverti visuomenei. Aplink konversinę teritoriją projektuojama nemažai gyvenamųjų ir administracinių pastatų, viešųjų žalių erdvių. 

Parengti daugiabučių gyvenamųjų namų ir administracinių pastatų projektą buvo skelbiamas kviestinis architektūrinis konkursas. Jo nugalėtojas – UAB „Eventus Pro“.

Suprojektuoti pastatai bus iki 8 aukštų. Gyvenamuosiuose namuose planuojama įrengti 554 butus. Taip pat numatyta 9361 kv. m administracinės paskirties ploto, maitinimo įstaigų, prekybinių patalpų, dirbtuvių, patalpos darželiui. 

Vaizdine informacija algirdo page 0001 2048x1214 1
UAB Adavas vizualizacija

Po kiekvienu pastatu numatytos požeminės automobilių saugyklos. Iš viso suprojektuotos 542 automobilių vietos ir 16 vietų už sklypo ribos. Dalis vietų bus skirtos elektromobiliams. Taip pat numatyta iki 155 stovėjimo vietų dviračiams. 

Vidiniame kieme bus sutvarkyta aplinka, takai, įrengtos poilsio ir žaidimų aikštelės sklype. Planuojama išsaugoti didžiąją dalį medžių. Teritorijos viduje – vidiniame kieme – bus pasodinta naujų želdinių ir medžių. 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video