Top Baneris

Kviečia išsakyti nuomonę dėl statomo daugiabučio sostinės Švitrigailos gatvėje (1)

2023 gegužės 17 d.
svitrigailos 2 1
UAB „A. Imbraso studija“ vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Vilniuje, Naujamiesčio seniūnijoje, UAB „Giedra“ užsakymu projektuojamas naujas daugiabutis gyvenamasis pastatas. Jei po visuomenės pastabų savivaldybės specialistai pritars projektiniams pasiūlymams, Švitrigailos g. 2 iškiltų septynių aukštų pastatas.

Šiuo metu pristatomi administracinio pastato projektiniai pasiūlymai, su kuriais galima susipažinti čia. 

Projektinių pasiūlymų svarstymas – tai etapas, kai visuomenė gali išsakyti savo nuomonę apie projektą ir teikti savo siūlymus. Viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę Savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas.

svitrigailos2
UAB „A. Imbraso studija“ vizualizacija

Projekto svarstymas vyks 2023 m. birželio 9 d., 16 val., Vilniaus miesto savivaldybėje (Konstitucijos pr. 3, Vilnius), 216 kabinete. 

UAB „A. Imbraso studija“ projektuojamas gyvenamasis namas yra Švitrigailos ir J. Basanavičiaus gatvės sankirtoje. Tai istorinė miesto dalis, todėl buvo atlikti archeologiniai tyrimai, tačiau vertingų radinių nerasta. 

Daugiabučio namo bendrasis plotas – 4377 kv. m. Jame bus įrengtas 41 butas. Pirmajame aukšte numatomos komercinės patalpos. Bendras jų plotas – 398 kv. m. Dviejuose rūsio aukštuose – 41 vieta automobiliui bei dviračių saugyklos. 

Projektuojamas pastatas su šlaitiniu stogu, balkonais, charakteringais užapvalintais kampais, fasaduose – meniškais intarpais, kuriuose vaizduojami keliautojai, istorinio Pohuliankos (liet. lėbauti) kvartalo gyventojai. 

Projektuojant pastatą, bus tvarkoma ir aplinka: pasodinta naujų medžių, daugiamečių gėlių ir varpinių augalų. Taip pat bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė, stalo žaidimų vieta. 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Klausimas

    2023-05-18, 17:17  

    O kas yra šių projektinių pasiūlymų architektūrinės dalies vadovas? Jo architekto kvalifikacijos atestato ( su A raide) numerio brėžinių spauduose ir aiškinamajame rašte nepavyko rasti.

Rekomenduojami video