Top Baneris

Kultūrinės ir architektūrinės kelionės „Kaunas opener“ maršrutais

2017 rugsėjo 15 d.
„Kaunas opener“
Pasidalykite straipsniu

Atviros kultūros festivalio idėja gimė siekiant sujungti visa, ką sieja žodis „kultūra“ ir padėti kauniečiams bei miesto svečiams pamatyti kitokį, nekasdienį Kauną – atvirą, nuspalvintą meno, muzikos, teatro, architektūros ir muziejų spalvomis bei pripildytą daugybės nepriklausomų klasikinio ir šiuolaikinio meno projektų – taip būsimąjį festivalį „Kaunas opener“ pristato jo organizatoriai.

Rugsėjo 23–24 dienomis „Kaunas opener“ kvies lankytojus pasinerti į kultūros sūkurį ir renginių gausoje atrasti tai, kas labiausiai patinka. Festivalio programa padalyta į dvi pagrindines sritis – „Kultūra“ ir „Architektūra“.

Kultūros srities dalyviai – dauguma Kauno ir Kauno rajono muziejų bei meno galerijų, pasirengusių festivalio metu duris atverti nemokamai, ruošiančių edukacijas bei specialias programas lankytojams. Taip pat – nepriklausomi šiuolaikinio meno projektai ir organizacijos, kurių veiklas bus galima išvysti netikėtose miesto erdvėse. Architektūros sritis drauge su gidais-savanoriais kvies pažinti (o galbūt iš naujo atrasti) architektūriškai įdomiausius statinius Kaune. Daugiau kaip 10 Kauno simboliais tapusių pastatų programoje nurodytu laiku atvers savo duris ekskursijų grupėms.

Organizatorių tikslas – savaitgalis, kupinas didžiulio srauto žmonių, vis iš naujo atrandančių kultūrą ir Kauną.

Visi atviros kultūros festivalio „Kaunas opener“ renginiai yra nemokami. Tai kultūrinių įstaigų bei organizacijų dovana kauniečiams bei miesto svečiams.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video