Top Baneris

Krovinių terminalas planuoja naujų naftos ir chemijos produktų saugyklų statybas

2022 birželio 16 d.
Portofklaipeda nuotr.
Portofklaipeda nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vieno didžiausių koncernų šalyje „Achemos grupė“ valdoma Klaipėdos uosto naftos produktų krovos įmonė Krovinių terminalas planuoja statyti šešis naujus rezervuarus, skirtus acetonui, acto rūgščiai, benzenui, piperilenui ir bioetanoliui saugoti.

Šiuo metu statybų planai pateikti visuomenės svarstymui, o bendrovės vadovybė jų nekomentuoja, kol nebus užbaigtos derinimo procedūros. 

„Mes dabar tik derinimo procese, kol neturime nieko suderinto, absoliučiai nieko nekomentuosime“, – BNS trečiadienį sakė Krovinių terminalo generalinis direktorius Albertas Gimbutas. 

Projektiniuose pasiūlymuose numatyta, kad planuojama statyti šešių rezervuarų, iš kurių kiekvienas būtų tūkstančio kubinių metrų talpos, parką, o vystomą bendrovės teritoriją pritaikyti naujų naftos ir chemijos produktų importavimui ir eksportavimui laivais, automobiliais ir geležinkeliu bei suskystintų butano dujų laikymui.

Nurodoma, kad eksploatacijos metu statiniai nepadidins aplinkos taršos ar triukšmo lygio, artimiausias gyvenamasis namas yra už 375 metrų.

Šiuos planus aptarti su visuomene numatoma birželio 27-ąją.  

100 proc. Krovinių terminalo akcijų valdo „Achemos grupė“.

 

Šaltinis: BNS

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video