Top Baneris

Konkursas kuriantiems techninėse dirbtuvėse

2019 sausio 16 d.
inovacijų plėtrą mieste
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilnius skatina pažangių technologijų ir inovacijų plėtrą mieste – savivaldybė paskelbė konkursą turintiems unikalių idėjų – kviečia burtis į technines kūrybines dirbtuves ir jose konstruoti, modeliuoti, projektuoti, gaminti prototipus. Tikimasi, kad dirbtuvėse gimę išskirtinės idėjos ir gaminiai keis Vilniaus miestą ir skatins inovacijas. Paraiškų dalyvauti konkurse laukiama iki kovo 1 d.

„Kviečiu kurti, konstruoti ir keisti miestą inovatyviai. Jau ne pirmus metus ieškome įvairių kelių, kaip  vilniečius dar mokykloje įtraukti į technologijų pasaulį, kaip prasmingai leisti laiką su bendraminčiais, kuriant idėjas savo miestui, rajonui, kiemui. Šįmet skatinsime techninių kūrybinių dirbtuvių kūrimąsi, kur gimsta unikalios idėjos. Atrinkę inovatyviausias, įgyvendinsime jas Vilniuje“, – sako Administracijos direktorius Povilas Poderskis.

Pernai konkurse dalyvavo ir finansavimą gavo 12 inovacijas, ekologiškumą ir kūrybiškumą skatinančių projektų: nuo 3D spausdintuvų dirbtuvių sostinės mokyklose iki kūrybinių dirbtuvių, kurių metu vilniečiai buvo kviečiami sukurti miestui svarbu simbolį – geležinį vilką – vien tik iš antrinių žaliavų.

Vienam projektui savivaldybė skiria iki 5 tūkst. eurų. Iš viso konkursui skiriama net 50 tūkst. eurų.

Pateikti paraišką iki kovo 1 d. galima internetu: https://paslaugos.vilnius.lt

Konkurse kviečiami dalyvauti juridiniai asmenys arba organizacijos registruotos visoje Lietuvoje. Projektai turėtų būti vykdomi Vilniaus mieste. Konkurse negali dalyvauti pelno siekiančios organizacijos.

Vilniaus savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video