Top Baneris

Konferencijoje – apie tvarią „žaliąją“ architektūrą

2017 rugsėjo 28 d.
„Žalieji pastatai – Vilnius, 2017“
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Jau trečią kartą rengiama tarptautinė konferencija „Žalieji pastatai – Vilnius, 2017“ yra didžiausias tvaraus nekilnojamojo turto vystymui skirtas renginys Baltijos šalyse. Šių metų konferencijos tema – „Žalieji miestai žmonėms“. Pasaulinio garso pranešėjai, urbanistai, architektai, nekilnojamojo turto vystymo, technologijų ekspertai bei rinkos lyderiai iš Lietuvos ir užsienio šalių konferencijoje dalysis patirtimi, gerąja praktika bei apžvelgs tendencijas, formuojančias NT sektoriaus raidą visame pasaulyje.

Šįmet pagrindiniu konferencijos pranešėju pakviestas Jerry’s Yudelsonas, kuris yra vienas garsiausių tvarios plėtros ekspertų pasaulyje, dar vadinamas „žaliųjų pastatų“ krikštatėviu.

Konferencijoje taip pat patirtimi apie integruotos pastato analizės poveikį eksploatavimo kaštams dalysis „Integrated Environmental Solutions“ atstovas Niallas Gibsonas.

Kopenhagos ir Malmės miestų architektai Peter Andreas Sattrup ir Džiugas Lukoševičius pristatys gerąsias tvaraus urbanistinio planavimo praktikas ir šių, bene žaliausių pasaulyje, miestų ateities vizijas.

Kokių permainų atneš atnaujinamas Vilniaus miesto bendrasis planas? Kokie žalieji pastatai ir kvartalai jau gali būti laikomi sektinais pavyzdžiais Lietuvoje? Kaip paskatinti vystytojų, visuomenės ir valdžios dialogą kuriant tvarią aplinką? Kas tapo pirmą kartą surengto konkurso „Žalieji pastatai Lietuvoje“ nugalėtojais? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite šių metų konferencijoje.

Konferenciją organizuoja Lietuvos žaliųjų pastatų taryba, konferencijos informacinis partneris – žurnalas „Statyba ir architektūra“, portalas www.sa.lt.

Daugiau apie konferenciją www.zaliejipastataivilnius.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video