Top Baneris

„Kolaboracijos‘II“: menininkai kviečiami kurti drauge

2017 sausio 16 d.
Pasidalykite straipsniu

Profesionalaus meno namai „House of Puglu“ kviečia registruotis į antrąkart vyksiantį tarpdisciplininį kultūrinio bendradarbiavimo projektą „Kolaboracijos‘II“.

Vieną mėnesį kūrybinėse dirbtuvėse bendradarbiaus įvairių šakų, žanrų, stilių ir požiūrių profesionalūs menininkai, kurių bendras, kartu sukurtas, darbas bus pristatomas publikai.

Registruotis į projektą kviečiami įvairių šakų meno profesionalai ar dar studijuojantys meno specialybes kūrėjai.

Svarbiausios projekto datos:

1. Iki vasario 5 d. vyks registracija internetu – pirmasis atrankos turas.

2. Iš projekte norinčių dalyvauti registracijos anketų bus atrinkti dalyviai, kurie bus pakviesti į antrąjį atrankos turą – gyvą susitikimą ir pokalbį su projekto koordinatoriais: Pauliumi Markevičiumi, Evelina Brėdikyte, Sigita Pikturnaite ir Arnu Stučinsku.

3. Atrinkti projekto dalyviai bus suskirstyti į grupes po 5–6 dalyvius. Grupes kuruos vienas iš projekto koordinatorių.

4. Nuo vasario 20 d. kiekvieną savaitę susitikimus ir repeticijas „House of Puglu“ erdvėje pradės vis nauja grupė. Vadovaujami priskirto kuratoriaus, jie patys pasirinks temą, apie ką nori kalbėti ir formą, kaip nori ją išreikšti, atskleisti.

5. Nuo kovo 20 d. grupės kas savaitę savo darbus pristatys publikai.

Numatoma, kad geriausi projektai (priklausomai nuo jų pobūdžio) bus įtraukti į „House of Puglu“ repertuarą.

Dalyvauti projekte kviečiami dailės, muzikos, teatro, šokio, literatūros, architektūros, kino, vizualiojo, skaitmeninio, videomeno kūrėjai.

Registracijos forma.

Informacija: Sigita Pikturnaitė, mob.nr. +370 693 98586, el. paštas sigita.pikturnaite@gmail.com

Profesionalaus meno namai „House of Puglu“ antrąsyk vyksiančiu projektu „Kolaboracijos‘ll“ siekia ne tik skatinti menininkus kolaboruotis bendriems tarpsritiniams projektams, bet ir padėti profesionaliems kūrėjams surasti ir atrasti vieniems kitus bei ateityje dirbti drauge jau ir už projekto rėmų.

Bene sėkmingiausias pirmųjų, 2016 m. vykusių „Kolaboracijų“, projektas – pasirodymas „Dvi su puse minutės“ – susilaukė ypatingo publikos susidomėjimo ir tapo „House of Puglu“ repertuaro dalimi.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video