Top Baneris

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcijos projektas bus pristatytas visuomenei (1)

2016 balandžio 15 d.
UAB „Inžinerinė mintis“ vizualizacija
UAB „Inžinerinė mintis“ vizualizacija
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcijos projektas balandžio 18-ąją 12 val. bus pristatytas visuomenei, pranešė Klaipėdos miesto savivaldybė. Specialistai pristatys, kaip atrodys teatro fasadai, interjerai, pastato medžiagiškumas ir funkcionalumas.

Preliminarūs sprendiniai, kaip atrodys atnaujintas teatro pastatas, pristatyti praėjusių metų pabaigoje. Tuomet per 8 mėnesius parengti teatro rekonstrukcijos techninį projektą įsipareigojo jungtinė kaunie-čių bendrovės „Inžinerinė mintis“ ir vokiečių architektų įmonės „Studio Gollwitzer Architekten gmbH“ komanda.

Tiesa, praėjusių metų liepą grupė architektų paskelbė viešą pareiškimą dėl paskelbto viešojo konkurso Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstravimo techniniam projektui parengti. LAS Klaipėdos skyrius atsisakė dalyvauti viešajame konkurse ir skirti savo atstovus vertinti pirkimui pateiktus pasiūlymus, motyvuodami, kad kokybiškiems projektams pateikti skirtas pernelyg trumpas laikas, o objektas – istorinėje miesto dalyje, formuojantis miesto veidą.

Pagal optimistines prognozes, Klaipėdos muzikinio teatro rekonstrukcijos darbai turėtų startuoti 2017-aisiais ir trukti apie trejus metus. Projekto vertė – apie 20 mln. eurų. Įgyvendinus Muzikinio teatro rekonstrukcijos ir plėtros projektą, pastato tūris turėtų padidėti apie 50 procentų.

Renginys vyks Klaipėdos miesto savivaldybėje (Liepų g. 11), Tarybos posėdžių salėje III aukšte.

klaipedos_muzikinis_teatras


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • adumbrauskaite1

  2019-03-16, 13:26  

  Šį ne vietoje pastatytą griozdą reikia pavalyti ir pastatyti nuostabų (senovinio stiliaus) visų bendruomenių centrą, bendruomenių namus. Būtų originalus sprendimas, ir gražu ir patogu. Valdžia, visuomenė ir politika pačiame centre ir visi šalia vieni kitų spręsti įvairius klausimus, švęsti šventes ir t.t. Tiesiog efektyvus valdymo centras bendradarbiaujant su visuomene, valdžia ir politika.
  O Muzikinio teatro putplasčio renovacijos šiukšliadėžės imitacijos rekonstrukciją reikia stabdyti kol laikas. Muzikinis teatras kaip ypatingas šedevras turi atsirasti erdvioje vietoje prie vandens, su vaizdu į jūrą marias, kad tai būtų valstybinės reikšmės objektas su didžiuliu entuziazmu įkurtas, traukiantis visus, tiek klaipėdiečius tiek svečius ir užsieniečius puikiai įspūdingai praleisti laiką. Tai turėtų būti garbės reikalas sukurti naują naujoje erdvioje vietoje aukšto meninio lygio šedevrą! Tokius įtraukia į pasaulio aukštos kokybės ir meninės vertės objektų sąrašą. Šiuo atveju muzikinio teatro putplasčio renovacijos šiukšliadėžės imitacijos rekonstrukcija užtrauktų didžiulę gėdą šimtmečiams… Tokį griozdą neverta net renovuoti, taip teigė ir statybos specialistai. Galimai yra tik greitų pinigų įsisavinimo poreikis…
  Tada absurdas.
  (Šalia esantis gyvenamasis namas taip pat jau avarinės būklės, buvo rašomi skundai dėl apačioje išgriautų pagrindinių sienų, tačiau niekas nebestebina, jog statybos leidimus išduoda konvejerio principu veikiantis aparatas… Pasekmės bus dar ne tokios)

Rekomenduojami video