Top Baneris

Klaipėdos statybų projektai nuo šiol – viename žemėlapyje

2020 birželio 16 d.
klaipeda
klaipeda.citynow.org
Pasidalykite straipsniu

Startuoja virtualus Klaipėdos NT projektų žemėlapis. Jame klaipėdiečiai galės nemokamai susipažinti su esamais ir planuojamais plėtoti NT projektais, rinktis ir peržiūrėti juos pagal įvairius sau svarbius kriterijus. Žemėlapyje bus rodomi ne tik gyvenamųjų namų NT projektai, kuriuose gyventojai galės išsirinkti būstą, bet ir tik dar planuojami miesto infrastruktūros bei komerciniai projektai.

Šiuo metu virtualiame žemėlapyje įtraukti 104 NT projektai Klaipėdoje, iš kurių 24 – parkai ar miesto infrastruktūros gerinimo projektai, 40 gyvenamosios paskirties ir tiek pat verslo centrų ar kitos komercinės paskirties projektų. Vertinant pagal populiarumą, klaipėdiečiai labiausiai domėjosi Memelio teritorijos konversijos projektu Klaipėdoje.

“Sukūrę žemėlapį Vilniaus ir Kauno miestams, nusprendėme sukurti žemėlapį ir Klaipėdoje. Pirmieji rezultatai smarkiai viršijo lūkesčius – žemėlapiu buvo daug kartų pasidalinta socialiniuose tinkluose, per kelias dienas sulaukėme virš 3,000 apsilankymų“ – pasakoja projekto įkūrėjas V. Visockas, po septynerių metų darbo JAV technologijų kompanijoje „Facebook“ grįžęs į Lietuvą ir įkūręs NT startuolį „CityNow“. Projekto įkūrėjas mano, kad sėkmę lėmė tai, kad planuojamų projektų pasiūlymų viešinimo ligšiolinė forma buvo netinkama šiuolaikinei auditorijai.

Galimybę rasti informaciją vienoje vietoje jau spėjo įvertinti klaipėdiečiai: „Ši platforma pagaliau išsprendė ilgai gyvavųsį nepatogumą ieškant būsto ir sekant Klaipėdos miesto plėtros planus“ – pakomentavo žinomas Klaipėdos fotografas ir aktyvus miestietis Gediminas Sass.

Platforma „CityNow“, kurioje yra didžiųjų Lietuvos miestų virtualūs žemėlapiai, startavo 2018-ųjų metų rudenį. Informacija apie projektus talpinama remiantis viešais šaltiniais (projektiniais pasiūlymais, pranešimais spaudoje) ir tikslinama bendraujant su NT plėtotojais bei savivaldybėmis. Projekto autoriai verslui siūlo projektų reklamą, nes didelė lankytojų dalis ateina sužinoti apie naujus planuojamus daugiabučių projektus dar projektavimo fazėje. Iš reklamos gaunamos pajamos investuojamos toliau tobulinti projektą, talpinti papildomą informaciją ir tuo pačiu ginti miestiečių interesą viešinant statybas mieste.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Žemėlapį galite peržiūrėti čia: http://klaipeda.citynow.org/


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video