Top Baneris

Klaipėdos estakados statyba – šiemet siekiama atlikti didžiąją dalį darbų

2022 balandžio 28 d.
Estakados statyba Baltijos prospekte
Klaipėdos sav. nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdoje įsibėgėja gatvių rekonstrukcijos ir remonto darbai, tęsiama Baltijos pr. estakados statyba. Per šiuos metus siekiama atlikti didžiąją dalį darbų, o ateinančių metų pirmoje pusėje – galutinai užbaigti projekto įgyvendinimą.

„Šis projektas – šiuo metu didžiausias ir reikalaujantis daugiausiai susitelkimo, konstruktyvaus bendradarbiavimo bei vairuotojų supratimo. Eismo trikdžių, žinoma, yra, bet dėl visiems mums suprantamų priežasčių tai yra neišvengiama įgyvendinant tokio masto projektą, o viso to tikslas – sklandesnis eismas ateityje. Darbai vyksta intensyviai. Esame užsibrėžę per šiuos metus atlikti darbų už 14 mln. eurų ir įgyvendinti 80 procentų projekto“, – sako Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Įgyvendinant projektą virš žiedinės sankryžos rytų-vakarų kryptimi bus pastatyta estakada, o pati žiedinė sankryža bus modernizuota. Šiuo metu baigiami tiesti nauji inžineriniai tinklai, įrengiamos požeminės perėjos.

„Šiais metais jau numatoma įrengti estakadų konstrukcijas, kitiems metams estakadų važiuojamojoje dalyje liktų pakloti asfalto dangą, sumontuoti apsaugines tvoreles, akustines sieneles, apšvietimą ir kitas būtinas priemones. Šiais metais bus pertvarkoma ir pati žiedinė sankryža į vadinamąjį turbo žiedą, šie pokyčiai taip pat prisidės prie sklandesnio eismo“, –  sako Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

 

Šaltinis: Klaipėdos sav.

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video