Top Baneris

Klaipėdos architektai tikisi visuomenės nuomonės dėl Danės skvero ir krantinių tvarkybos

2016 gruodžio 16 d.
Architekto Mindaugo Savicko vizual.
Architekto Mindaugo Savicko vizual.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos (LASKAO) valdybos iniciatyva rengiamas gruodžio 20 dieną rengiamas atviras LASKAO valdybos ir Architektūros ir urbanistikos ekspertų tarybos posėdis.

Posėdyje kviečiami dalyvauti šiemet įvykusio Danės skvero ir krantinių sutvarkymo projekto parengimo paslaugų pirkimo konkurso užsakovo atstovai, konkurso nugalėtojai, skvero sutvarkymo koncepcijos autoriai architektai bei dabartinio Danės skvero ir fontano projekto autorė architektė Jadvyga Kijauskienė. Taip pat aktyviai dalyvauti kviečiama architektų bendruomenė, žiniasklaidos atstovai ir visi klaipėdiečiai, kuriems aktualios šios darbotvarkės temos.

Darbotvarkė:

1. Dėl Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos vykdyto Danės upės krantinės rekonstravimo ir Danės gatvės rekonstravimo techninių darbo projektų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugų pirkimo konkurso eigos ir rezultatų.

2. Dėl Viešųjų pirkimų konkursų perkant visuomenei svarbių objektų projektus ir projektavimo paslaugas.

Vieta ir laikas: Posėdis vyks 2016 m. gruodžio 20 d. (antradienį) 15 val. Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijoje (Bažnyčių g. 6-1, Klaipėda).

Taip pat skaitykite: Klaipėdoje gaivinama dar viena viešoji erdvė

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video