Top Baneris

Klaipėdoje net trys renginiai vienu metu

2014 vasario 16 d.
Pasidalykite straipsniu

Balandžio 10–13 dienomis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyks paroda „Individuali statyba 2014“. Išskirtinis ir ilgas gyvavimo tradicijas turintis renginys, kasmet tampantis įvykiu visos Vakarų Lietuvos statybų versle, šiemet vyks drauge su paroda „Inter Deco 2014“ bei muge „Mano sodas 2014“.

Paroda „Individuali statyba“ vyks jau 22-ą kartą. Vieninteliai parodų ir mugių organizatoriai Vakarų Lietuvoje „Expo Vakarai“ užaugino ilgiausiai Lietuvoje rengiamą parodą ir patikimu bendradarbiavimu įgijo lojalių klientų – dalyvių. Kuo toliau, tuo labiau įmonės įvertina parodos teikiamą naudą, kaip puikią progą vienoje vietoje parodyti ir supažindinti su statybų verslo naujienomis bei aktualijomis. Šis renginys – tarsi barometras, parodantis statybų sektoriaus būklę ir naujas interesų kryptis. Parodoje didžiausias dėmesys bus skiriamas atsakingai energetikai, būsto renovacijai ir naujovėms statybų sektoriuje. Parodos temos: alternatyvi energetika; statybinės medžiagos ir įrenginiai; langai, durys, vartai; šildymas, vėdinimas, santechnika; rąstiniai ir kitokių konstrukcijų pastatai; statybinė technika.

Šiais metais parodą „Individuali statyba 2014“ lydės trečius metus vyksianti paroda „Inter Deco 2014“. Pagrindinė parodos tema – namų aplinkos atnaujinimas. Renginio metu bus skatinama suprasti interjero vaidmenį namuose – kokių reikia pokyčių norint namų terpėje užtikrinti gerą savijautą. Numatomos parodos temos: būsto interjeras; interjero ir dekoro detalės; grindų ir sienų danga; apšvietimas, įgarsinimas.

Individualusis namas neįsivaizduojamas be sodo, daržo ar gėlyno, todėl kartu su statybų paroda jau penktus metus iš eilės organizuojama sodo idėjų mugė „Mano sodas 2014“. Mugė skirta turintiesiems sodą, daržą ar norintiesiems sutvarkyti aplinką. Tai puiki vieta pristatyti sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijas. Čia didelis dėmesys skiriamas namų ir aplinkos ekologinei darnai. Renginio temos: sodo technika, inventorius; apželdinimas; gerovė; sodo architektūra; lauko baldai, šiltnamiai; sėklos, sodinukai, augalai.

Planuojama, kad iš viso parodose „Individuali statyba 2014“, „Inter Deco 2014“ ir mugėje „Mano sodas 2014“ dalyvaus apie 270 įmonių iš Lietuvos bei užsienio. Bendras renginių ekspozicijų plotas – 4100 m². Atsižvelgiant į lankytojų augimo tendencijas, renginius turėtų aplankyti daugiau kaip 20 tūkst. susidomėjusiųjų.

Renginių darbo laikas: balandžio 10–12 d. nuo 10 iki 19 val., balandžio 13 d. nuo 10 iki 17 val.

Informacija ir registracija:
Tel. +370 686 56 446
El. p. statyba@expo-vakarai.lt

Informacija ir registracija:
Tel. +370 655 36 556
El. p. interdeco@expo-vakarai.lt

Informacija ir registracija:
Tel. +370 686 56 450
El. p. manosodas@expo-vakarai.lt

www.expo-vakarai.lt


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video