Top Baneris

„KG Constructions Group“ atidarė biurus Jungtinėje Karalystėje ir Šveicarijoje

2021 rugsėjo 9 d.
kg constructions group
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pandemijos pažymėti metai buvo ne tik kupini iššūkių, bet ir galimybių. Lietuvos įmonių grupė „KG Constructions Group“ sėkmingai įsteigė dvi dukterines įmones – „KGC Facades UK Ltd“ Jungtinėje Karalystėje, kuri atsakinga už pardavimų plėtrą ir projektų įgyvendinimą bei projektavimo įmonę „KGC Switzerland AG“ Šveicarijoje, kuri atsakinga už projektavimą, o ateityje ir už projektų vykdymą vietinėje rinkoje. Abi įmonės savo veiklą pradėjo nuo šių metų rugpjūčio 1 dienos.

Profesionalai dirbantys statybų versle nuo 17 iki 35 metų

Prie „KGC Facades UK Ltd“ ir „KGC Switzerland AG“ prisijungė didelę tarptautinę patirtį fasadų srityje turintys vadovai kartu su savo komandomis.

„KGC Facades UK Ltd“ pradeda veiklą Jungtinėje Karalystėje su komercijos direktoriumi Richard Till, projektų valdymo direktoriumi Luis Goncalves bei dar keturių savo srities profesionalų komanda, kuri ateityje numato plėstis.

„KGC Switzerland AG“ – padės „KGC Facades UK Ltd“ pardavimų komandai su techniniais sprendiniais ir skaičiavimais, projektų vykdymo metu atliks sudėtingiausius projektavimo darbus. Įmonė projektus vykdys vedami technikos direktoriaus Alain Anthony komandos, kurią sudarys dar penki nariai.

Vadovų komanda bendrai sudėjus yra įgyvendinusi keliasdešimt didžiausių ir sudėtingiausių projektų Jungtinėje Karalystėje tokių kaip: „The Gherkin“, „One Blackfriars”, „Leadenhall Building“, “South Quay Plaza”, „The Madison“, „Nine Elms Square & One Nine Elms“, „GCHQ“, „Hydro National Arena“ ir kitose šalyse: „P&C“ (Kelnas, Vokietija), „Carpe Diem“ (Paryžius, Prancūzija), „MyRiad by Sana“ (Lisabona, Portugalija) taip pat Lenkijoje, Indijoje, Kinijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Saudo Arabijoje, Australijoje bei Artimuosiuose rytuose. Dirbdami su minėtais projektais bendradarbiavo su garsiausiais pasaulio architektais: „Foster+Partners“, „SOM“, „KPF“, „Alliens ir Morrison“ „MAKE“, „Jean Nouvel”, “SOM” ,”Eric Parry”, “AHMM”, “Squire and Partners”, “Sir Norman Foster”, “Richard Rogers”, “Lan Simpson”, “Jean Nouvel”, „Eric Parry“, „Sheppard Robson”.

„Džiaugiamės sėkmingu bendradarbiavimu, neabejojame, kad naujieji kolegos, prisijungę prie esamos komandos, turintys tarptautinę patirtį ir sukaupę daug žinių fasadų srityje, sėkmingai prisidės ne tik prie įmonės užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo, bet ir padės įmonei tapti viena žinomiausių kompanijų fasadų srityje Jungtinėje Karalystėje ir Europoje“, – kalbėjo įmonių grupės generalinis direktorius Linas Karžinauskas.

„KGC Facades UK Ltd“ komercijos direktorius Richard Till statybų versle jau 35 metus, o fasadų srityje 27. Pastaruosius 12 metų dirbo pasaulinėje įmonių grupėje „Yuanda Europe“, kur užėmė įmonės vadovaujančias pareigas. Vykdė projektus, kurių vertė siekė net 70 mln. GBP. R. Till bus atsakingas už įmonės pardavimų plėtros strategiją ir jos įgyvendinimą Jungtinėje Karalystėje. Prie Richard Till komandos prisijungs dar keli pardavimų vadovai. Visi komandos nariai yra sukaupę didelę patirtį dirbant su įvairiais projektais fasadų srityje Jungtinėje Karalystėje. Puikiai išmano rinkos reikalavimus ir klientų lūkesčius.

kg constructions group

„KGC Facades UK Ltd“ projektų valdymo direktoriumi buvo paskirtas Luis Goncalves, kuris turi 17 metų patirtį statybų versle, kur 10 iš jų yra fasadų srityje. Jo profesinis kelias prasidėjo įmonėje „Constructora San Jose“, kuri yra viena geriausių Ispanijos statybos bendrovių ir šiuo metu užima 128 vietą prestižinio amerikiečių žurnalo ENR (Engineering News-Record) „Top International Contractors“ reitinge. Paskutinius 10 metų dirbo „Martifer“ Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje bei „Yuanda Europe“ Anglijoje. Per savo karjerą vykdė projektus, kurių dydis svyravo nuo 20 iki 70 mln. GBP, o fasadų plotas siekė nuo 15 000 kv. iki 60 000 kv. metrų. L. Goncalves komanda bus atsakinga už įmonės veiklos procesus, tokius kaip – projektų ir sutarčių valdymas, montavimas, aplinkosauga, kokybė, darbuotojų sauga ir sveikata. Visi komandos nariai turi didelę tarptautinę patirtį ir yra savo sričių profesionalai.

„Naujoje rinkoje įsitvirtinti ruošiamės sistemingai, tam skyrėme metus. Statėme pagrindus Londono rinkai, dėliojome strategiją. Mūsų konkurencinis pranašumas yra ne tik aukšta gaminių kokybė, įmonėje taikoma „Lean“ sistema, bet ir mūsų kvalifikuoti ir didelę patirtį turintys darbuotojai, taip pat energinių resursų sunaudojimo mažinimas, investavimas į atsinaujinančią energiją taip prisidedant prie aplinkos tausojimo. Neabejojame, kad su naujai prisijungusiais profesionalais ir ambicinga komanda galėsime dirbti dar pranašiau, efektyviau, kokybiškiau ir ekologiškiau. Pirmuosius projektus tikimės pradėti vykdyti nuo 2022 m“, – sako generalinis direktorius L. Karžinauskas.

„KGC Switzerland AG“ Alain Anthony užims technikos direktoriaus pareigas ir bus atsakingas už projektavimo sprendinius, sprendinių standartizavimą, naujų sistemų kūrimą ir „KGC Switzerland AG“ projektavimo komandos formavimą ir plėtrą.

Alain Anthony savo profesinę veiklą pradėjo 18 metų ir šiandieną jau yra sukaupęs 32 metų patirtį fasadų srityje. A. Anthony yra prisidėjęs prie aukščiausio dangoraižio pasaulyje „Burj Khalifa“, pastatyto Dubajuje projektavimo. Kartu su A. Anthony prisijungė penki komandos nariai, kurie yra atsakingi už atskiras sritis. „KGC Switzerland AG“ komandai priklauso viena geriausių Europoje sistemų projektuotoja, kuri yra sukaupusi 37 metų patirtį fasadų srityje, konstrukcijų inžinierė, turinti daug žinių savo srityje ir dirbusi su išskirtiniais Londono projektais, pastatų fizikos inžinierius gebantis analizuoti skirtingus trimačius sprendinius ir modelius, bei atlikti sudėtingus pastatų fizikos skaičiavimus.

„Gyvename globaliame pasaulyje, kur tarptautiškumas tampa labai svarbiu aspektu, o įvairovės patirtis darbo vietoje padeda šalinti barjerus tarp skirtingų žmonių grupių. Džiaugiamės, kad tampame tarptautine organizacija, kurioje dirba ne tik lietuviai, bet vis daugiau prisijungia ir kitų tautybių žmonių su skirtingomis patirtimis, o tai vienareikšmiškai padeda rasti nestandartinius sprendimus bei suteikia pranašumą,“- kalbėjo „KG Constructions Group“ generalinis direktorius Linas Karžinauskas.

Būdami vieni iš rinkos lyderių augame ir plečiamės organiškai – visų mūsų kolegų bendras tikslas tapti geresniais ir kurti tvarų ir energetiškai efektyvų produktą. Mūsų iškeltiems tikslams pasiekti mažiname kasmet gamybines atliekas, mažinant pakavimo priemones iki minimumo (plastiko, cheminių medžiagų). Kartu su partneriais keliame sau aukštus reikalavimus, kad naudojamos žaliavos būtų tvarios. Projektuodami fasadus panaudojamas medžiagas renkamės itin atsakingai, stengdamiesi kuo dažniau jas pakeisti perdirbtomis medžiagomis taip prisidedant prie CO2 taršos mažinimo ir aplinkos saugojimo.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video