Top Baneris

Pramonės revoliucija taps pagrindine konferencijos tema

2019 kovo 4 d.
„Making Industry 4.0 real“
LINPRA nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA bei nacionalinio informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus asociacija INFOBALT ketvirtą kartą organizuoja tarptautinę konferenciją pramonės skaitmeninimo tema „Making Industry 4.0 real“.

Data: 2019 m. kovo 20 d.
Vieta: Kaunas, „Park Inn Hotel“, K. Donelaičio g. 27.

Programa ir registracija

Atliepiant pramonės atstovų poreikį gilintis ir dalintis gerąja įmonių patirtimi žengiant transformacijų keliu, konferencija labiausiai orientuojama į praktinę pusę. Didžioji dalis programos pranešimų pristatys realius pavyzdžius iš įmonių ir organizacijų veiklos: su kokiais iššūkiais susidūrė, kaip keitėsi, kiek resursų investavo ir kokią grąžą atgavo arba turi lūkesčius atgauti perspektyvoje įmonės, kurios siekia prisitaikyti ir neatsilikti nuo ketvirtosios pramonės revoliucijos raidos. Kita konferencijos pusė – tarptautinis aspektas, siekiant pasisemti gerosios patirties iš šios srities Europos šalių lyderių, tokių kaip Vokietija, ir iš Baltijos kaimynių. Savo įžvalgomis pasidalins Vokietijos viešojo sektoriaus ir pramonės ekspertai, diskusijoje taip pat dalyvaus verslo ir valdžios atstovai iš Latvijos ir Estijos.

Antra renginio dalis – kontaktų mainų diena

Tarptautinių B2B susitikimų sesija

Data: 2019 m. kovo 21 d.
Vieta: Kaunas, „Park Inn Hotel“, K. Donelaičio g. 27.

Po konferencijos kitą dieną inžinerinės pramonės įmonių atstovai kviečiami į nemokamą tarptautinį B2B / kontaktų mainų renginį, dvišalius susitikimus su lyderiaujančių Europos inžinerinės pramonės įmonių atstovais, pirkimų srities vadovais ir vadybininkais. LINPRA ir „Verslios Lietuvos“ organizuojama B2B sesija vyks Kaune 2019 m. kovo 21 d. kaip antroji tarptautinės konferencijos „Pramonė 4.0“ dalis.

Į kontaktų mainų renginį kviečiami registruotis Lietuvos, Skandinavijos šalių, Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Olandijos, Čekijos ir kitų šalių inžinerinės pramonės įmones iš šių sektorių:

– metalo apdirbimas;
– plastiko ir gumos gaminių gamyba;
– elektros įrangos ir kitų mechanizmų gamyba;
– automatizavimo, robotikos ir lazerinių technologijų vystymas.

Būtina registracija.

Daugiau informacijos čia.

LINPRA inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video