Top Baneris

Kauno marių pakrantėje ryškėja buriavimo mokyklos kontūrai

2024 kovo 12 d.
IMG 0510
Kauno m. savivaldybės nuotraukos
Pasidalykite straipsniu

Prieš dvejus metus Kauno marių pašonėje pirmųjų pokyčių sulaukusi  Neptūno įlanka jau greitai turės visą buriavimui reikalingą infrastruktūrą. Čia kyla „Bangpūčio“ mokyklos kompleksas su elingais ir kitomis erdvėmis. Daugiau patogumų sulauks ir uosto svečiai – atnaujinti keliai ir pėsčiųjų takai, jau šį pavasarį pradės veikti visus saugumo reikalavimus atitinkanti vandens degalinė.

Kuriasi šiuolaikiškas uostas

Vaizdingoje Neptūno įlankoje kuriasi šiuolaikiškas, modernus uostas. Jo užimtumas pernai buvo beveik šimtaprocentinis, o šįmet neliko nė vienos laisvos vietos.

Dar šį pavasarį pradės veikti patogi degalinė ant vandens, kad motorinių laivų šeimininkai galėtų tvarkingai pasipildyti kuro bakus. Aplink uostą miestas įrengia žalią ir jaukią laisvalaikio erdvę su keliais ir pėsčiųjų takais, skelbia savivaldybė pranešime spaudai.

IMG 0511

Nauja buriavimo sporto bazė

Siekiant užtikrinti tinkamas sąlygas jauniesiems vandens sporto entuziastams ir profesionalams, Neptūno įlankos pakrantėje kyla „Bangpūčio“ buriavimo mokyklos bazė.

Statybininkai baigia montuoti konstrukcijas, ryškėja pastatų kontūrai. Kitas etapas – fasadų apdailos darbai, vidaus inžinerinių sistemų diegimas.

Per pastaruosius kelerius metus Neptūno įlankoje pasirūpinta slipu patogiam laivų ir vandens motociklų nuleidimui bei iškėlimui iš vandens. Buriniams laivams suformuotos krantinės, sutvarkyta prieplauka vaikų sportiniams laiveliams.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video