Top Baneris

Kas stovės ant Tauro kalno?

2019 rugsėjo 5 d.
Nacionalinė koncertų salės
Pasidalykite straipsniu

248 architektūrinių idėjų iš viso pasaulio sulaukė sostinės savivaldybė, paskelbusi tarptautinį Nacionalinės koncertų salės ant Tauro kalno konkursą. Konkurse varžėsi architektai iš Lietuvos, JAV, Japonijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Naujosios Zelandijos, Suomijos, Kinijos, Brazilijos ir kt. Tai pirmas toks konkursas Baltijos šalių regione organizuotas drauge su Tarptautine architektų sąjunga.

Naujajame pastate bus iki 1,7 tūkst. vietų didžioji ir 500 vietų mažoji salės, erdvės barams, erdvus vestibiulis su vaizdu į įspūdingą miesto panoramą ir patalpos įvairiai kitai kultūrinei veiklai.

2021 metais prasidės kelis metus truksiančios pastato statybos. Planuojama, kad 2023 metais, švenčiant 700-ąjį Vilniaus gimtadienį, nuo Taurakalnio į miestą žvelgs nauja ir moderni Nacionalinė koncertų salė.

Vilniaus miesto savivaldybė kviečia į Nacionalinės koncertų salės architektūrinių idėjų parodą, kuri vyks rugsėjo 20 – spalio 13 dienomis, „T-Parke“ (Pelesos g. 1, Vilnius) – čia išvysite visas architektūrines idėjas.

Parodą pamatyti galite pirmadieniais-penktadieniais 12-20 val., savaitgaliais 10-17 val.

Renginys „Facebook’e“: https://www.facebook.com/events/380877935928693/

Vilniaus savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video