Top Baneris

Kas nori padiskutuoti su Danieliu Libeskindu? (3)

2016 gegužės 6 d.
Danielis Libeskindas (StefanRuiz nuotr.)
Danielis Libeskindas (StefanRuiz nuotr.)
Pasidalykite straipsniu

Gegužės 10 dieną Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje planuojama pastarosiomis savaitėmis Lietuvoje neakvaizdžiai nulinčiuoto pasaulinio garso architekto Danielio Libeskindo paskaita.

Architektūrinio konkurso projektuoti verslo biurų ir viešbučio kompleksą „k18B“ vertinimo komisijai paskelbus D. Libeskindo studijos projektą nugalėtoju, kai kurie Lietuvos architektai ėmė skųstis „susuktais viduriais“ ir kitomis fiziologinėmis problemomis. Su žemėmis buvo sumaišytas ir D. Libeskindo projektas, ir konkurso organizavimo modelis, ir komisija, o taip pat – ir visi, ištarę bent vieną projektą palaikantį žodį.

D. Libeskindas atvyksta ne „ant kilimėlio“ pas jo darbą netikėta leksika ir retorika iškritikavusius kolegas, bet renginio organizatoriai neabejoja, kad jei auditorija turės klausimų apie architektūriniam konkursui pateiktą ir pergalę pelniusį darbą, jie bus atsakyti. Suplanuotos paskaitos tema – „Augantis miestas“. D. Libeskindas žada dalytis savo įžvalgomis apie moderniausių pasaulio miestų, tarp jų ir Vilniaus, plėtros tendencijas.

Paskaitos pradžia – 17 val. Paskaita vyks anglų kalba, ji bus verčiama į lietuvių kalbą.

Beje, su visais konkurse projektuoti verslo pastatą Konstitucijos pr. 18B pateiktais darbais jau galima susipažinti Lietuvos architektų sąjungoje, Kalvarijų g. 1, Vilniuje.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • sakteliai

  2016-05-09, 21:20  

  Kodėl konkursiniai projektai buvo slepiami nuo visuomenės ir jai suteikta galimybė susipažinti tik dabar?

 • Rusnė Marčėnaitė

  2016-05-07, 21:29  

  Dėmesio – organizatoriai paskelbė paskaitos laiką. Ji prasidės 17 val., salės durys atidaromos 16.45. Visi laukiami adresu Konstitucijos pr. 22.

 • Jekaterina.Lavrinec

  2016-05-06, 23:35  

  Kelinta? Patikslinkite, prašau, informaciją.

Rekomenduojami video