Top Baneris

Jurbarkas turės modernią autobusų stotį: ketina pastatyti per 16 mėnesių (4)

2022 sausio 3 d.
jurbarko stotis uab pa group uab rolginta
„PA Group“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Jurbarko rajono savivaldybė su bendrove „Rolginta“ pasirašė sutartį dėl naujo autobusų stoties pastato ir teritorijos rekonstravimo darbų, kurių vertė – daugiau kaip 1,7 mln. eurų.

Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius patvirtino, kad darbus užbaigti planuojama per 16 mėnesių nuo sutarties pasirašymo, jie bus finansuojami iš savivaldybės biudžeto ir Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų.

„Sutartis pasirašyta prieš Kalėdas. Dėl techninių sąlygų darbus galima atidėti iki kitų metų kovo 15 dienos, tačiau pasirengimą jau galima pradėti. Esame numatę, kad iš savivaldybės biudžeto reikės padengti maždaug iki 25 proc. projekto vertės, kiek – tiksliai atsakyti negalima, nes ES parama yra kintamo dydžio“, – sakė S. Mockevičius.

ES finansinė parama bus skirta per Centrinės projektų valdymo agentūros administruojamas programas.

Techniniame projekte numatoma nugriauti dabartinį ir statyti naują stoties pastatą, sutvarkyti jo aplinką.

Jurbarko autobusų stoties atnaujinimas yra sudėtinė bandomosios bendros regioninės strategijos „Taurage +“ dalis. Šią strategiją įgyvendina Jurbarko, Šilalės, Pagėgių ir Tauragės rajonų savivaldybės, vienas iš iniciatyvos tikslų – sukurti bendrą regiono viešojo transporto sistemą, atnaujinti stotis ir autobusų parką. 

Naują Jurbarko stotį projektuoja UAB „PA Group“.

medinis daugiabutis konkursas

Šaltinis: BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • A

  2022-01-05, 22:26  

  Man atrodo, visų išreikštos nuomonės tikslios. Iš vienos pusės – tikrai šaunuoliai, tokie dalykai, kaip naujos ir modernios stotys, labai skatina transportą (ar tai būtų traukinių, ar autobusų stotis). Džiaugiuosi, kad vis daugiau vyksta tokių projektų. Iš kitos pusės, tik pastatyti modernios išvaizdos stotį nėra pilnai atliktas darbas – nors ji yra pagrindinė jo dalis. Stotis turi būti patraukli visomis prasmėmis, o viešasis transportas prie stoties turi būti ypatingai gerai išvystytas. Ar yra paskatos žmogui tomis paslaugomis naudotis, kai nei stotyje, nei aplink stotį nėra ką veikti?

 • Faina!

  2022-01-05, 10:04  

  Puikiai atrodo . Šaunuoliai !

 • LOL

  2022-01-04, 12:35  

  o tai kur prekybos centras? 😀 😀

 • Elena

  2022-01-04, 0:36  

  Kodėl tik sienos, o kur žmogui nuo šalčio, vėjų apsisaugoti? Gal kas ir karštos arbatos, kavos išgerti norės. Ar bandelę, mėsainį, o gal karštą dieną ledu atsigaivinti? Jums gal ir atrodo moderni, bet man, kai už tokią pinigų sumą, kvepia pinigų skalbykla. Jeigu ji ne tokia, tada ir įkelkite iš visų pusių maketus ir bent minimui aprašykite. O dabar tik nusivylimas, matant tokį maketą. Laikrodis? Jis neapsaugos nuo oro sąlygų, tik tiek, kad neužlis. Daugiau niekuo negaliu pagirti ir dar keli didieji aplinkiniai miestai projaktuoja.😅

Rekomenduojami video