Top Baneris

Jau šiandien prieinami ateities išmaniųjų langų sprendimai

2021 balandžio 9 d.
GEALAN 3
GEALAN nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šiandieniniai išmanieji pastatai geba individualiai pritaikyti daugybę komponentų, būtinų kokybiškam šiuolaikinio žmogaus gyvenimui ir darbui.

Energijos ir išlaidų taupymas, saugumas, sveikata, komfortiškos sąlygos savarankiškam vyresniųjų ar neįgaliųjų gyvenimui – visų šių elementų nepavyktų efektyviai įgyvendinti be inovatyvių langų sprendimų. Europoje pirmaujanti PVC langų ir durų profilių sistemų gamintoja GEALAN šiandien kuria ateičiai ir siūlo naujos kartos išmaniųjų langų sistemas, prisitaikančias prie individualių gyventojo poreikių.

GEALAN SENSE window Einbau03
GEALAN nuotr.

GEALAN langų vėdinimo, saugumo ir automatizuoto varstymo sistemos langus padaro integralia išmanaus pastato ekosistemos dalimi. Įvairūs patalpos veiksniai suaktyvina atitinkamų GEALAN langų ir durų veiksmus, pavyzdžiui jutikliams užfiksavus aukštą drėgmės kiekį duše, automatizuota varstymo sistema atidaro langą, o išmanus suderinamumas su kitomis namų sistemomis duoda signalą išjungti šildymą.

Automatizuota varstymo sistema skirta tiek langų, tiek durų valdymui. Modernus GEALAN durų konceptas leidžia jas valdyti jungikliu arba tiesiog išmaniuoju įrenginiu, todėl norint atidaryti duris net nebūtina būti namuose. Ši sistema gali būti naudojama tiek įėjimo, tiek terasų durims, o kartu su 0 mm slenksčiu užtikrina be barjerinio judėjimo komfortą.

Vienas esminių išmaniųjų pastatų aspektų – saugumas. Specialūs apsaugos jutikliai GEALAN-SENSE suteikia galimybę apsaugoti lengvai prieinamus langus bei duris ir taip nors dalinai pakeisti brangią namų apsaugos sistemą. GEALAN jutikliai leidžia atsipalaiduoti ir palikti namų saugumu rūpintis išmaniajai sistemai. Dviejų tipų apsaugos jutikliai GEALAN-SENSE® window ir GEALAN-SENSE® glass reaguoja į skirtingus įsilaužimo per langą būdus: lango atidarymą jį išlaužiant arba sudaužius lango stiklą. Viskas fiksuojama elektroniniu įrenginiu, kuris įjungia garsinį signalą, o integravus su išmaniųjų namų valdymo centru netolimoje ateityje, ši sistema automatiškai informuotų namų šeimininką arba iškviestų saugos tarnybas.

fotolia 273905711
GEALAN nuotr.

Preciziškai veikiantys GEALAN langų jutikliai ne tik saugo, bet ir leidžia patalpoje automatiškai užtikrinti optimalios temperatūros, drėgmės, šviežio oro kiekį. GEALAN-CAIRE® smart decentralizuota vėdinimo sistema nepastebimai atlieka savo darbą taip, kad patalpose oras visada būtų šviežias ir švarus, o jums ne tik nereikėtų atidaryti lango, bet ir išvis apie tai galvoti. Integruota į išmaniojo pastato valdymo sistemą, GEALAN vėdinimo sistema reaguoja į aplinkos sąlygas ir kuria asmeninį komfortą individualiam naudotojui.

Ateities išmanieji produktai kuriami ne tik patogumui, jie skatina integraciją. GEALAN skiria daug dėmesio tobulinant durų slenksčių technologijas, kad vartotojas turėtų kuo mažiau kliūčių judėti ne tik pastato viduje, bet ir iš ar į pastato vidų. Tai svarbu asmenims su ribota judėjimo galimybe ar judant su vaiko ar prekių vėžimėliu. Integruojami beslenksčiai durų sprendimai ir automatizuotas varstymas leidžia judėti laisvai, be kliūčių.

Kartu su išmaniųjų langų sistemomis, GEALAN gaminiai apima viską, ko tikimės iš šiandienos ir iš ateities išmaniųjų pastatų: komfortą, saugumą, energijos taupymą, savarankiškumą, bei estetiką. Apie rytojų GEALAN galvoja jau šiandien.

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video