Top Baneris

Jau aiškūs pirmieji Kaune kylančio biurų pastato „B66“ nuomininkai

2016 gruodžio 23 d.
„YIT Kaustos“ vizual.
„YIT Kaustos“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto vystytoja „YIT Kausta“ skelbia informacinių technologijų bendrovėms „Teltonika“ ir „Virtustream“ išnuomojusi dalį Kaune baigiamo statyti biurų pastato „B66“ ploto. K. Baršausko gatvėje, šalia KTU „Santakos“ slėnio, kylančiame verslo centre jau išnuomota daugiau nei 2600 kv. m ploto (iš viso nuomai bus pasiūlyta apie 5 tūkst. kv. m ploto).

Kitų metų pavasarį, užbaigus verslo centro statybas, trečiame ir ketvirtame pastato aukštuose įsikurs daiktų interneto sprendimų bendrovė „Teltonika“, numačiusi čia sukurti daugiau nei 100 naujų darbo vietų, taip pat į naujas patalpas persikels ir neseniai studentams duris atvėrusi „Teltonikos IoT akademija“.

„Mūsų įmonės misija – iki 2022 metų vien tik Lietuvoje sukurti iki 1000 brangiai apmokamų darbo vietų. Persikėlimas į naujas patalpas susijęs su įmonės plėtra ir darbuotojų subūrimu iš kelių dabartinių biurų. Ieškodami naujų patalpų kreipėme dėmesį į tokius dalykus kaip patikimas statytojas, galimybė išsinuomoti reikiamo dydžio plotą vienoje vietoje ir galimybė jį įsirengti pagal poreikius, patogus susisiekimas, šalia esantis Kauno technologijos universitetas (KTU)“, – sakė „Teltonikos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Kaunui Giedrius Kukauskas.

Debesų kompiuterijos paslaugas teikianti įmonė „Virtustream“, priklausanti „DELL Technologies“ grupei, naujame biure įrengs 70 darbo vietų. Bendrovė, kurioje šiuo metu dirba 50 darbuotojų, plečiasi ir ieškojo patalpų, kurios atitiktų jos augančius poreikius. K. Baršausko gatvėje ji nuomosis 1000 kv. m „YIT Kausta“ statomo B66 verslo centro patalpų.

verslo centras b66 3

„Nuo pat įmonės įkūrimo mūsų biuras buvo netoli KTU, su kuriuo glaudžiai bendradarbiaujame mokslo srityje. Rinkdamiesi patalpas galvojome ir apie darbuotojus, kurių daugelis yra išsinuomoję ar įsigiję būstus netoliese. Norėjosi patalpų, kurios būtų išsidėsčiusios viename aukšte, atspindėtų IT dvasią, būtų inovatyvios ir išmanios. Šio verslo centro patalpas visapusiškai bus galima prisitaikyti pagal savo poreikius, nekamuos ir automobilių statymo problema, nes šalia pastato bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė“, – sakė „Virtustream LT“ vadovė Kamilė Ciechanavičiūtė.

Pasak biurų pastato plėtojančios bendrovės „YIT Kausta“ vadovo Kęstučio Vanago, Kaunas pribrendo aktyviai informacinių technologijų bendrovių plėtrai, kurią iki šiol ribojo tinkamų patalpų trūkumas. „Kaunas išsiskiria išsilavinusiais ir kvalifikuotais techninio profilio darbuotojais, tačiau dėl modernių patalpų trūkumo investuotojai dažnai savo žvilgsnius nukreipdavo į sostinę. Todėl vos tik pradėję statybas, sulaukėme nemažo informacinių technologijų įmonių susidomėjimo. Būdamos aukštos pridėtinės vertės bendrovės, jos kelia aukštus reikalavimus darbuotojų komfortui, patalpų vėdinimo ir apšvietimo sistemoms, duomenų apsaugai. Su modernių ir šiuolaikiškų biurų plėtra į miestą ateis daugiau investuotojų, kuriančių gerai apmokamas darbo vietas“, – sakė K. Vanagas.

K. Baršausko gatvėje besikuriančio 3–4 aukštų verslo centro bendras plotas bus daugiau nei 5300 kv. m, iš kurių 4930 kv. m – nuomojamo ploto. Būsimiems verslo centro darbuotojams, kurių verslo centre galės įsikurti daugiau nei 400, darbo vietose patogiai jaustis leis verslo centre įrengtos šiuolaikinės šildymo, vėdinimo bei vėsinimo sistemos. Darbuotojų patogumui pastato vidiniame kieme bus sukurta poilsio zona su suoleliais ir želdynais, tad šiltuoju metų laiku čia bus galima pietauti ar tiesiog prisėsti pailsėti. Baigus statybos darbus bus sutvarkytos ir apželdintos erdvės aplink pastatą. Šalia pastato bus įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje numatyta elektromobilių įkrovimo stotelė.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video