Archeologinių tyrimų metu patikslintos takų vietos, rasti É. F. André projekte matomų oranžerijų pamatų likučiai. Remiantis senomis nuotraukomis nustatytos pavėsinių ir prieplaukų vietos bei jų architektūrinis vaizdas. Paaiškėjo, kad neišliko ar visai nebuvo pastatyta dalis pagalbinių parko pastatų.
Istorinės dalies parko restauravimo tikslai, anot PRI projektų vadovės G. Kirdeikienės, buvo atkurti É. F. André projektuoto parko erdvinę, planinę struktūrą, renovuoti kelių dangas, įrengti parko apšvietimą, inžinerinius tinklus, restauruoti esamas dekoratyviąsias skulptūras, fontanus, tiltelius, atramines sieneles, laiptus ir kitas mažosios architektūros formas, suprojektuoti ir pritaikyti naujus architektūrinius, funkcinius elementus, išplėsti rekreacines ir kultūrines parko funkcijas.
Šiame etape baigti tvarkyti parko takai, išvalytas senasis tvenkinys ir sutvirtinti jo krantai, atkurta istorinė prieplauka, baigtas įrengti atkurtas mažasis parteris su fontanu. Nuo Vytauto gatvės parkas atitvertas kalto metalo tvora su dvejais puošniais kalvio darbo vartais. Priešais pagrindinius vartus į parką spalvoto granito trinkelėmis išklota augalinio motyvo mozaika. Jos ornamentas parinktas pagal É. F. André kurtų gėlynų analogus.
Darbų metu buvo atnaujintas didysis parteris, jame pastatytos dirbtinio marmuro vazos, pilonai su apie juos besivejančiomis rožėmis, kalto metalo dekoratyvine tvorele aptvertas rožynas, įrengtos vejų tvorelės. Prie pagrindinio įėjimo ir mažajame parteryje pastatyti dekoratyvūs geriamojo vandens fontanėliai.
Vienas sudėtingiausių darbų buvo kompiuteriu valdomas parko takų, želdynų ir mažųjų architektūros statinių apšvietimo įrengimas – tuo pasirūpino įmonės „Irdaiva“ specialistai. Parko gėlynus ir želdinius prižiūri Palangos botanikos parko specialistai.