Top Baneris

Greitaeigiai segmentiniai vartai padeda spartinti krovos darbus gamykloje

2021 gruodžio 22 d.
BIOK LAB
Irmanto Gelūno nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Palyginti nedidelio ploto „BIOK LAB“ gamykloje yra sumontuota per 30 koncerno „Hörmann“ įvairios paskirties vartų ir atitvarų, kurių veikimas turi būti tarpusavyje suderintas ir nepertraukiamas.

Segmentiniai vartai parinkti priklausomai nuo naudojimo pobūdžio. Vartai su durelėmis palengvina personalo judėjimą, vartai su įstiklinimu įleidžia į patalpą daugiau natūralios šviesos ir taip taupoma energija. Vartai su vėdinimo grotelėmis užtikrina gaivų orą patalpose. Greitaeigiai vartai su permatoma zona užtikrina gerą matomumą skirtingose patalpose, o jų spartus veikimas taupo energiją ir netrukdo krovos darbams.

Gerai žinomo pasaulyje koncerno „Hörmann“ produktai „BIOK“ statomai gamyklai pasirinkti, nes atitiko technines specifikacijas, buvo pasiūlytos palankios tiekimo sąlygos. UAB „Hörmann Baltic“ yra patikimas verslo partneris, pristatantis produktus į statybos objektus, ir sklandžiai montavimo darbus organizuojantis rangovas. „Hörmann“ pramoniniai segmentiniai vartai atitiko šilumos izoliacijos, darbo intensyvumo, priešgaisrinius ir kitus užsakovui svarbius reikalavimus, kurie yra būdingi tokio pobūdžio projektams.

"BIOK LAB"
horman

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video