Top Baneris

Geriausia NT konsultacijų įmonė Lietuvoje – „Newsec“

2016 rugsėjo 16 d.
„Newsec“ nuotr.
„Newsec“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Įtakingas pasaulio kapitalo ir finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ geriausia 2016 metų nekilnojamo turto (NT) konsultacinių paslaugų įmone Lietuvoje paskelbė „Newsec“.

„Newsec“ užėmė pirmąją vietą dar dvejose kategorijose: tarpininkavimo ir turto vertinimo. Be to, NT tyrimų ir analitikos kategorijoje bendrovė pateko į geriausiųjų trejetuką ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.

Prestižiniai „Euromoney“ apdovanojimai skiriami apibendrinus nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių, konsultacinių bendrovių, finansų institucijų ekspertų ir investuotojų nuomones. Londone nuo 1969 m. leidžiamas žurnalas NT įmonių vertinimo apklausą surengė jau dvyliktą kartą.

Pagal „Euromoney“, geriausia Lietuvos NT konsultacijų įmone „Newsec“ buvo pripažinta ir 2013 bei 2014 metais.

Apie „Newsec“:

„Newsec“ yra tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, veikianti Šiaurės Europoje bei teikianti plataus spektro paslaugas. Įmonė tarpininkauja investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose, teikia nekilnojamojo turto valdymo paslaugas, tarpininkauja nuomojant ir parduodant komercinį turtą, atstovauja klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus. Bendrovė tai pat atlieka rinkos tyrimus, teikia licencijuotas turto ir verslo vertinimo paslaugas. „Newsec“ grupė turi 20 biurų šešiose šalyse Šiaurės Europoje, kuriuose dirba daugiau nei 700 darbuotojų, o metinės pajamos siekia 65 mln. eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video