Top Baneris

Gargžduose atidaryta naujoji autobusų stotis

2023 gruodžio 5 d.
Gargzdu autobusu stotis
Gargždų autobusų stotis. Klaipėdos r. savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pirmadienį atidaryta nauja ir moderni Gargždų autobusų stotis. 7 metrų aukščio pastatas, išsiskiriantis cilindro forma, pasitiks kiekvieną atvykstantį. Iš naujos autobusų stoties keleiviai bus vežami tiek tarpmiestiniais, tiek vietiniais maršrutais, o nuo 2025-ųjų iš čia kursuos ir visiškai nauji autobusai. Dalis iš jų bus elektriniai, informuoja Klaipėdos rajono savivaldybė pranešime spaudai.

„Iš tiesų naujoji autobusų stotis – miesto vizitinė kortelė. Ji pasitiks ir išlydės visus į rajoną atvykstančius ir išvykstančius svečius bei gyventojus. Visi labai laukėme šio projekto įgyvendinimo ir šiandien jau galime džiaugtis šiuolaikišku pastatu, kuriame gera tiek lankytis, tiek dirbti. Tikiuosi, kad tai bus ir paskata keliauti daugiau bei tvariau. Linkiu saugių kelionių“, – susirinkusiuosius pasveikino meras Bronius Markauskas.

Gargzdu autobusu stotis1
Gargždų autobusų stotis. Klaipėdos r. savivaldybės nuotr.

Čia įkurtos 4 autobusų stovėjimo vietos, 11 vietų automobiliams, įrengta lauko medija ir keleivių informavimo sistema. Stoties pastate veikia keleivių laukimo salė, prekybos vieta, bilietų kasa, informacijos centras, sanitarinės ir administracinės patalpos. Pastato plotas siekia 140 kv. m.

Dar 2025 metais čia pradės kursuoti ir nauji, aplinkai palankūs elektriniai autobusai. Pagal Klaipėdos rajono savivaldybės ir Klaipėdos keleivinio transporto bendradarbiavimo sutartį planuojama, kad atsiras apie dvylika autobusų, kuriuose tilps iki 24 keleivių, trys iki 60 keleivių ir dar trys, kuriais galės vežti iki 85 keleivių. Juose galios elektroniniai bilietai, veiks informacinės švieslentės, oro kondicionierių šildymo ir vėdinimo sistema, vaizdo ir garso įrašymo įranga.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video