Top Baneris

„EASA 2016“ „Not Yet Decided“ Lietuvoje tęsiasi

2017 spalio 19 d.
„EASA 2016“
Alexandros Kononchenko nuotr.
Pasidalykite straipsniu

2016 metų vasarą 556 architektai ir architektūros studentai iš 56 pasaulio šalių įgyvendino 34 įvairaus tipo projektus, kurių rezultatai vis dar puošia Nidą. Praėjus daugiau nei metams po renginio, „EASA 2016“ kviečia visus į prancūzų režisieriaus Lucaso Bonnel’io dokumentinio filmo „I am from EASA“ premjerą Lietuvoje.

Šis filmas – unikali proga susipažinti su pasauliniu jaunimo architektūros reiškiniu, vykusiu vienoje iš jautriausių ir unikaliausių Lietuvos vietų – Nidoje. Filme atskleidžiamas tarptautinės bendruomenės sąlytis su lokaliu kontekstu, vietos bendruomene, Nidos gamta bei architektūra.

Koks jaunosios architektų kartos požiūris į pasaulį, žmones bei šiandienos ir rytojaus architektūrą?

Po filmo kviečiame padiskutuoti su filmo autoriumi, architektūrai neabejingais žmonėmis bei profesionalais „Forum Cinemas Vingis“ 3 aukšto fojė.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.

Filmo trukmė: 55 min.
Lapkričio 8 d. 19:00 Forum Cinemas Vingis 5 salė (1 aukštas)
Savanorių pr. 7, Vilnius
Kino seansas nemokamas.
Renginio remėjai: Lietuvos Kultūros taryba | Neringos savivaldybė

Taip pat skaitykite:

Europos architektūros studentų asamblėja

Europos architektūros studentų dovana Nidai – daugiau nei 20 realizuotų projektų

Pasidalykite straipsniu

Pasidalykite straipsniuSavaitgalį baigėsi dvi savaites trukusi Europos architektūros studentų asamblėja (EASA), Nidoje palikusi kūrybinių dirbtuvių metu sukurtus objektus ir laikinas instaliacijas. Asamblėjos metu buvo įgyvendinta daugiau nei 20 konstrukcinių ir apie 10 teorinių kūrybinių dirbtuvių, kurioms vadovavo užsienio bei Lietuvos architektai. Dirbtuvių rezultatus pirmieji apžvelgė šeštadienį vykusios ekskursijos dalyviai, tarp kurių buvo ir Neringos gyventojų, […]


Pasidalykite straipsniu
4 comments
Europos architektūros studentų asamblėja

Nidos gyventojams – proga įvertinti EASA 2016 dalyvių projektus

Pasidalykite straipsniu

Pasidalykite straipsniuLiepos 22 dieną prasidėjęs, maždaug pusę tūkstančio kūrybingo jaunimo iš daugiau nei penkiasdešimties šalių į Neringą sukvietęs renginys – Europos architektūros studentų asamblėja (EASA 2016), pavadinimu „Not yet decided“, netrukus baigsis. Renginio dalyviai kviečia gyventojus įvertinti jų nuveiktus darbus. Daugiau nei 20 konstrukcinių ir apie 10 teorinių kūrybinių dirbtuvių – tokie antrą savaitę besitęsiančios asamblėjos […]


Pasidalykite straipsniu
0 comments


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video