Top Baneris

Dvejų metų kadencijai išrinkta naujoji LŽPT valdyba

2020 birželio 9 d.
gh
LŽPT narių – NT vystytojų – diskusija „Tvaraus NT sektoriaus iššūkiai, lūkesčiai ir sprendimai“.
Pasidalykite straipsniu

Birželį vykusiame Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos (LŽPT) visuotiniame narių susirinkime 2020-2022 m. kadencijai išrinktas LŽPT prezidentas ir valdybos pirmininkas Evaldas Savickis bei naujoji LŽPT valdyba, kurios nariais tapo Audrius Mizaras (Tarkett Baltic), Artūras Abromavičius (SWECO Lietuva), Remigijus Simanavičius (EE Plius), Gintaras Stauskis (VGTU), Natalija Monkevičienė (Eastnine Lithuania), Andrius Bagdonas (LŽPT). Valdybos nariai atstovauja NT vystymo, inžinerinių ir projektavimo paslaugų, medžiagų ir produktų gamybos, konsultavimo ir technikos universitetą.

„Labai džiaugiuosi išrinktas valdybos pirmininku ir galėdamas tęsti LŽPT misiją. Darnios plėtros principų diegimas tiek į pastatus, tiek į organizacijų valdymą tampa vis aktualesnis ir svarbesnis užtikrinant sėkmingą verslo tęstinumą. Mane žavi tarybos veiklai keliami ambicingi tikslai, narių tarpe esančios stiprios organizacijos bei itin kompetentingi valdybos nariai – savo sričių profesionalai. Priimu šį iššūkį su didele atsakomybe.“, – sako Evaldas Savickis.

Lietuvos žaliųjų pastatų taryba – ne pelno siekianti organizacija, kuri skatina tvarios aplinkos kūrimą, žaliųjų pastatų statybą ir inovacijas nekilnojamo turto rinkoje Lietuvoje. Organizacija vienija įvairių NT sričių profesionalus, inovatorius ir savo srities lyderius.

Taryba taip pat atsakinga už Lietuvos pastatų tvarumo vertinimo sistemos, skirtos profesionaliai, objektyviai ir skaidriai įvertinti bei viešai deklaruoti Lietuvoje esančių pastatų tvarumo lygį, populiarinimą ir tobulinimą. Sistema yra skirta sertifikuoti statomus daugiabučius, administracinės, gamybinės ir prekybinės paskirties pastatus pagal 8 kategorijas: sveikata, energija, transportas, sklypo naudojimas ir ekologija, medžiagos, atliekų tvarkymas, vandentvarka ir projekto valdymas.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video