Top Baneris

Dideliems projektams pasitarnauja ir nedidelis statybinės įrangos nuomos padalinys

2017 spalio 2 d.
pastoliai ramirent 1
Pasidalykite straipsniu

Šiuolaikinės technologijos nemažai klausimų leidžia išspręsti nuotoliniu būdu, tačiau tiesioginės konsultacijos visuomet turės didesnių privalumų. Tokios strategijos laikosi ir statybinės įrangos nuomos kompanija „Ramirent“, įgyvendinanti veiklos plėtrą regionuose. Priimti sprendimai visiškai pasiteisina, ir akivaizdu, kad statybinės įrangos bei technikos nuomos paslauga reikalinga ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose šalies miestuose.

Neeilinis projektas Kėdainiuose

Vieni naujausių „Ramirent“ padalinių atidaryti Marijampolėje ir Kėdainiuose. Nors pastarasis miestas palyginti netoli Kauno, kur įsikūrę kompanijos padaliniai, jame veikia didelės pramonės įmonės, nuolat įgyvendinančios plėtros, remonto ar modernizavimo projektus.

Neseniai bendrovėje „Lifosa“ buvo atliekami kamino smėliavimo ir dažymo darbai 80 metrų aukštyje. Norint kokybiškai atlikti darbus, reikėjo parinkti tinkamiausią pastolių montavimo sprendimą ir atlikti darbus.

Kompanijos „Ramirent“ pastolių produkto vadovo Skirmanto Zabarausko teigimu, pastolių montavimo darbai aplink aukštą kaminą buvo neeilinis projektas. Prieš pradedant darbus buvo svarbu itin tiksliai suprojektuoti ir apskaičiuoti pastolių konstrukcijas bei galimas jų apkrovas. Kadangi buvo numatyti kamino smėliavimo ir dažymo darbai, reikėjo sumontuoti aikšteles, kurios atlaikytų atitinkamas apkrovas, o darbus atliekantiems darbininkams būtų patogu ir saugu dirbti.

Projekto išskirtinumą lėmė objekto aukštis ir konstrukcijos sudėtingumas – moduliniai pastoliai buvo kabinami nuo kamino viršaus. Montuojamų pastolių detalės buvo keliamos elektrine gerve į 80 metrų aukštį. Suprantama, kad kamino viršuje nebuvo vietos detalėms sandėliuoti, todėl buvo itin svarbu tiksliai suplanuoti, kokios detalės turi būti keliamos kiekviename montavimo etape.

„Šis projektas Lietuvoje buvo išskirtinis ir tikrai sudėtingas. Tačiau su iššūkiu susitvarkėme – „Ramirent“ yra tarptautinė kompanija, todėl turime sukaupę nemažai patirties įvairiuose objektuose ir įvairiose šalyje. Ir šią patirtį sėkmingai pritaikome. Be to, esame subūrę profesionalų komandą, todėl kylančius iššūkius sprendžiame pasitelkdami žinias ir patirtį“, – sakė S. Zabarauskas.

Vietoje geriau įvertinami poreikiai

„Ramirent“ nuomos direktoriaus Eligijaus Baikausko teigimu, net ir sąlygiškai nedidelis kompanijos padalinys gali pasitarnauti dideliems projektams, jei projekto rezultatu rūpinasi visa komanda. Užsakovams geriau, kai įrangos nuomos specialistas yra vietoje, nereikia laukti, kol atvyks iš kito miesto.

Antai „Lifosos“ projekte pirmiausia buvo išsiaiškinti kliento poreikiai. Vietoje buvo įvertintos galimybės montuoti pastolius. Tuomet buvo parengtas projektas, atlikti darbai, o atlikus kamino smėliavimo ir dažymo darbus pastoliai išmontuoti. Klientui visuose etapuose suteiktos tinkamos konsultacijos.

„Šiandien daug ką galima susiderinti ir nuotoliniu būdu. Tačiau atvykus į objektą poreikiai labiau išgryninami. Vietoje būdamas specialistas gali geriau viską įvertinti, išsamiau pakonsultuoti. Užsakovai dažniausiai įvertina artimiausių etapų poreikius, tačiau geriausia yra numatyti kelis žingsnius į priekį. Čia ir gali pasitarnauti mūsų kompanijos specialistai: jie pakonsultuoja ne tik įrangos naudojimo klausimais, bet ir dėl saugumo priemonių. O tam reikia kompetencijos, reikia žinoti specifinius dalykus“, – sakė E. Baikauskas.

Jis pridūrė, kad sprendimas atidaryti padalinius Marijampolėje ir Kėdainiuose visiškai pasiteisino, todėl šiais metais buvo nuspręsta atidaryti du naujus padalinius.

pastoliai ramirent 2

Numatoma ir tolesnė plėtra

Lietuvoje „Ramirent“ turi jau 14 statybinės įrangos nuomos padalinių. Į atidaromus naujus padalinius atsinešama visa kompanijos sukaupta tarptautinė patirtis, klientams pasiūlomas platus paslaugų ir produktų asortimentas.

„Strategija būti arčiau kliento tikrai pasiteisina. Šiandien klientai patys vengia eksperimentuoti ir labiau pasikliauna specialistų patarimais. Mūsų darbuotojai gali operatyviai atvykti į objektą, įvertinti situaciją ir pateikti tinkamus sprendimus“, – sakė E. Baikauskas.

Šiais metais „Ramirent“ statybinės technikos nuomos padaliniai atidaryti Palangoje – Malūno g. 2, ir Kaune – Elektrėnų g. 19. Nors laikinojoje sostinėje jau veikia kompanijos padalinys, mieste vyksta daug statybų, šalia smarkiai plečiasi laisvoji ekonominė zona. Todėl dar vienas padalinys tikrai bus naudingas klientams – jis dirbs ilgiau, taip pat šeštadieniais.

„Ramirent“ mažesnių padalinių plėtra vykdoma pagal tą pačią koncepciją: dirba kvalifikuoti specialistai, be įrankių nuomos, pasiruošę klientams pasiūlyti ir kitas svarbias paslaugas: įrangos transportavimo, saugos prekių pardavimo ar RAMI rizikos paslaugą (plačiau aprašyta įmonės svetainėje www.ramirent.lt).

„Matome, kad statybinės įrangos nuomos paslaugos reikalingos visur. Juo labiau tuose miestuose, kuriuose veikia pramonės įmonės. Jaučiame paklausą ne tik iš didesnių bendrovių, bet ir vidutinio dydžio įmonių ar fizinių asmenų bei ūkininkų – jų susidomėjimas įrangos nuoma tikrai nemažas“, – pasakojo E. Baikauskas.

Įrangos asortimentas – didžiulis

Kompanijos „Ramirent“ nuomojamos įrangos pasiūla apima visus statybos, sodo priežiūros, montavimo darbams skirtus mechanizmus ir įrankius. Įmonės specialistai konsultuoja klientus visais nuomos klausimais, siūlo pastolių montavimo, klojinių projektavimo paslaugas.

„Esame vienintelė nuomos kompanija Lietuvoje, kuri klientams siūlo plačiausią įrangos asortimentą: klojinius, pastolius, statybininkų namelius, sunkiąją techniką, keltuvus, stiebinius keltuvus ir lopšius, elektros generatorius, kompresorius, šildytuvus, lengvuosius įrankius. Mūsų klientai yra bemaž visos Lietuvos statybos organizacijos. Daug dėmesio skiriame ir privatiems klientams. Orientuojamės ne tik į mechanizmų nuomą, bet ir į sprendimus, pritaikytus ir pramonei, ir privačiajam sektoriui. Ne veltui pasirinktas šūkis skelbia: „RAMIRENT– daugiau nei mašinos“, – sakė „Ramirent“ nuomos direktorius E. Baikauskas.

Jo teigimu, esant poreikiui įmonė gali įgyvendinti visą užsakovo projektą nuo pradžių iki pat pabaigos, tiekdama įrangą, pasirūpindama apsaugos, valymo ar šiukšlių išvežimo paslaugomis. Ypač svarbus akcentas – operatyviai išnuomojus įrangą užtikrinama ir priežiūros paslauga.

Paklaustas, kodėl šiandien klientams labiau apsimoka nuomotis įrangą, o ne įsigyti savo, „Ramirent“ vadovas pateikė paprastą atsakymą: nuomojantis įrangą neįšaldomos įmonių apyvartos lėšos, nepatiriamos techninės priežiūros ir transportavimo išlaidos. Be to, kalbant apie saugumą, nuomojami įrenginiai yra nuolat aptarnaujami, prieš išnuomojami apžiūrimi, griežtai laikomasi visų galiojančių standartų.

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video