Top Baneris

Darnios kaimynystės spalvos

2016 birželio 16 d.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šalia verslo centro „k29“ ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centro esančiame amfiteatre lietaus nepabijoję aplinką gražino „Make a Difference Day!“ iniciatyvos dalyviai. Kartu su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru idėją bendruomenei pasiūlė verslo centre „k29“ įsikūrusi bendrovė KPMG, sukvietusi kaimynus į vasarišką talką.

Verslo centras „k29“ suprojektuotas taip, kad teiktų naudą ne tik pastate įsikūrusioms bendrovėms, bet ir miestui ir jo gyventojams – greta jo yra įrengta vaikų žaidimų aikštelė, daug dėmesio skiriama žaliajai zonai ir pėsčiųjų bei dviračiais keliaujančių patogumui.

Pusšimtis energingai nusiteikusių akcijos dalyvių iš įvairių prie akcijos sutikusių prisijungti bendrovių – „Comfort Hotel“, „Seesam“ Insurance AS, AIG, TIA, „Ramirent“, „Caverion“, „BS&BP Spaustuvė“, vaikų darželio „Taškius“, SPA VILNIUS – ignoravo lietingą orą, matyt, tikėdamiesi, kad jų darbo kokybei tai įtakos neturės. Amfiteatro suoliukus išmargino Lietuvos vėliavos spalvos, akcijos metu buvo pasodinti 132 gėlių sodinukai.

Pabaigus darbus dalyvius „šildė“ akustinis Jurgio Didžiulio muzikinis pasirodymas. Iniciatyvos organizatoriai ateityje planuoja įgyvendinti daugiau panašių projektų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video